Karolina Chojnacka

Kobiety kierują przyszłością. Tak twierdzi BMW i zaprasza na serię wyjątkowych spotkań!

BMW angażuje się w promowanie wiedzy z zakresu technologii i kompetencji cyfrowych wśród kobiet. We współpracy z fundacją Digital University firma organizuje cykl spotkań online DigitalTalks Extra: „Kobiety kierują przyszłością”.

W ramach serii DigitalTalks Extra: „Kobiety kierują przyszłością” zaplanowano 6 spotkań online. Ich tematyka została opracowana w oparciu o zainteresowania i potrzeby zgłoszone przez grupę 100 kobiet. W ramach ankiety uczestniczki wskazały sześć obszarów związanych z technologiami i przyszłością, które chciałyby lepiej poznać. Kolejne odcinku cyklu zostaną poświęcone zagadnieniom: trendy technologiczne, edukacja, work-life balance, człowiek przyszłości oraz leadership.

Cykl 6 spotkań DigitalTalks Extra: „Kobiety kierują przyszłością” z ekspertkami i ekspertami poprowadzi Jowita Michalska, założycielka fundacji Digital University. Jednym z gości DigitalTalks Extra będzie Małgorzata Cecherz – Kowalska, Marketing Director Central & Southeastern Europe w BMW Group. Odcinek z jej udziałem zostanie poświęcony tematowi kobiet – liderek w branży motoryzacyjnej i technologicznej.

Paulina Jaworska z BMW Group Polska wyznaje:

W ramach współpracy z Digital University mamy okazję angażować się w rozwój kompetencji przyszłości kobiet. Wierzymy, że udział w serii DigitalTalks Extra wesprze ich dążenia do planowania ścieżki kariery w obszarach wciąż jeszcze zdominowanych przez mężczyzn. Zależy nam na zwiększaniu reprezentacji kobiet wśród wyższej kadry managerskiej w branży motoryzacyjnej i technologicznej. BMW Group aktywnie działa na rzecz różnorodności w swoich strukturach i systematycznie zwiększa odsetek kobiet na stanowiskach kierowniczych.

Pierwszy odcinek serii DigitalTalks Extra: „Kobiety kierują przyszłością” można obejrzeć już na kanałach social media Fundacji Digital University. Drugi odcinek cyklu zostanie opublikowany 25 czerwca, a kolejne – we wrześniu.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze