Kobiety i klasyczna motoryzacja – wyjątkowa inicjatywa

W centrum historycznej motoryzacji, Bicester Heritage, odbyła się impreza Kobiety w Motoryzacji, podczas której miłośniczki klasycznych samochodów mogły zapoznać się z przedwojennymi autami sportowymi.

Na zakończenie tegorocznego sezonu w Bicester Heritage, odbyła się ostatnia w tym roku impreza z cyklu Kobiety w Motoryzacji. Tym razem współorganizatorem był klub Vintage Sports Car. Podczas tego wydarzenia miłośniczki samochodów mogły poczuć radość obcowania z prawdziwymi klasykami.

Założeniem tej inicjatywy jest właśnie zwiększenie zainteresowania historyczną motoryzacją wśród kobiet. Bicester Heritage stara się zachęcać i wspierać panie w angażowaniu się w samochodowe wydarzenia. Do brania udziału w rajdach, przejazdach czasowych, testach aut, uczestniczenia w pokazach, a nawet do zaglądania pod maskę. Był też organizatorem kilku wydarzeń z cyklu Kobiety w Motoryzacji.

W ostatnim z nich wzięło udział dziesięć pań, które miały okazję nie tylko poprowadzić prawdziwe klasyki, ale także wziąć udział w zawodach na czas. Żadna uczestniczek nie jeździła wcześniej tak wiekowymi pojazdami – dostępnych było pięć automobili z lat 1910-1937.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze