Kobieta w szpilkach prowadzi BMW M3

W sieci pojawił się ciekawy film, którego bohaterką jest anonimowa Pani prowadząca BMW M3 na torze Nurburgring, która doprowadza swojego pasażera do choroby lokomocyjnej.

Kilka dni temu w internecie pojawił się film, na którym możemy zobaczyć kawałek odcinka legendarnego toru Nurburgring. W pewnym momencie pojawia się w kadrze oklejone w intensywne kolory BMW M3, które staje na poboczu. 

Wysiada z niego pasażer, któremu ewidentnie zrobiło się niedobrze od jazdy. Zastanawiający jest fakt, że za kierownicą samochodu pojawiła się kobieta ubrana w hełm oraz szpilki.

Jedyną kobietą, którą kojarzymy z szalonej jazdy BMW, tyle że w M5, po niemieckim torze jako „Ring taxi” jest legendarna Sabine Schmitz, która przez lata startowała w różnych seriach wyścigowych, a przede wszystkim w 24-godzinnym wyścigu na tym torze. Jej przydomek to „Królowa Nurburgring”. Znana jest również z występów telewizyjnych w roli komentatora. Pojawiła się także w słynnym Top Gear. 

Jednak film w żaden sposób nie zdradza, kim jest tajemnicza Pani za kółkiem. Podejrzewamy, że może to być również specjalnie nakręcony filmik „wirusowy”, ponieważ logo wypożyczalni samochodowej jest tam mocno eksponowane.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze