Edyta Klim

Kobiecy test wytrzymałości motocyklowych jeansów (video)

Przyjaciółki Holly Hanson i Joy Lewis postanowiły sprawdzić, ile naprawdę wytrzyma kevlarowa warstwa jeansów Tabacco. Pośladki musiały mieć gorąco!

Tobacco Motorwear to producent jeansów motocyklowych, który ma zamiar poszerzyć swoją ofertę o linię kobiecą. Ich modele jeansów charakteryzują się bardzo dobrym dopasowaniem do ciała i podwyższonym stanem, jednocześnie oferują swobodę ruchów i zupełnie cywilny wygląd. O bezpieczeństwo dba 100% kevlar, jako dodatkowa warstwa. A czy chroni wystarczająco, możecie sami zobaczyć na filmie z testu, który przeprowadziły dwie, motocyklowe przyjaciółki:

Dla wielu motocyklistów, którzy codziennie jeżdżą na motocyklu, przebieranie się w ochronną odzież stanowi spory kłopot. Poza tym, taka odzież bywa mało wygodna w codziennej aktywności, a w upalne dni wentylacja często jest niewystarczająca. Osobnym zagadnieniem są preferencje motocyklistów dotyczące mody. I właśnie, by zaspokoić te potrzeby i głównie do miejskiej jazdy, powstają jeansy i trampki, które oprócz walorów niezobowiązującego stylu, oferują poprawę bezpieczeństwa w razie upadku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze