Kim Kardashian pokazała swoje samochody. Wszystkie są w tym samym kolorze

Kim Kardashian, pochwaliła się jakie auta trzyma w swoim garażu. I cóż... gwiazda ma bardzo sprecyzowany, wręcz monotematyczny gust, jeśli chodzi o kolor lakieru.

W filmie nagranym przez redakcję magazynu „Vouge” Kim Kardashian zaprezentowała, jakie samochody trzyma w swoim garażu. Znalazły się w nim takie luksusowe auta jak Lamborghini Urus, Rolls-Royce Ghost czy Mercedes-Maybach S580. To właśnie niemiecka limuzyna jest ulubionym autem gwiazdy:

Jest moim ulubionym dzieckiem zawsze, zawsze, zawsze.

To co od razu rzuca się w oczy, to fakt, że wszystkie luksusowe samochody Kim Kardashian są pomalowane szarym lakierem. Nie jest to jednak typowy szary metalik. Nietypowy odcień lakieru został wybrany przez celebrytkę tak, by pasował kolorystycznie do wyglądu jej domu.

Tym razem przerobiłam wszystkie samochody na szary kolor, zamiast matowego srebra, które wybierałam wcześniej.

Nietypowy kolor to jednak nie wszystko. Kim Kardashian zleciła firmie Platinum Motorsport Group z Kalifornii misję dostosowania samochodów do jej potrzeb. Oprócz wyjątkowego lakieru nadwozia pojawiło się trochę modyfikacji w obrębie nadwozia i wyposażenia. Nie ma wątpliwości, że wszystkie z samochodów celebrytki są dalekie od bazowych wersji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze