Kilkadziesiąt egzemplarzy BMW trafi prosto na złom

Szkody transportowe przy transporcie nowych pojazdów z fabryki do salonu to regularny, a czasem nawet dość częsty przypadek. Czasami do tego w bardzo spektakularny sposób, tak jak w tym przypadku.

Kilka dni temu w amerykańskim stanie Wisconsin, a konkretnie w miejscowości Jenkinsville doszło do wykolejenia składu towarowego. Pociąg przewoził fabrycznie nowe samochody marki BMW. Pociąg należący do firmy Norfolk Southern zmierzał do portu w Charleston, gdzie pojazdy przygotowane na eksport miały zostać przeładowane na statki.

Niestety transport nie dojechał do miejsca docelowego. Nikomu, oprócz 120 egzemplarzy nowiutkich, nic się nie stało. Kilkanaście godzin po zdarzeniu na miejscu pojawili się przedstawiciele koncernu, których zadaniem jest oszacowanie szkód. 

Jednak wszystko wskazuje na to, że większość uszkodzonych samochodów trafi na złom. Zobaczcie, jak wyglądał proces przeładowywania uszkodzonych egzemplarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=9OKJyzOLMbA

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

BMW Mercedes wv opel ałdi Seattle i skoda to niemiecki złom patsze bateria ałta to zygam tyle tego gówna jezdz że na wymioty ciągnie a co 2 ałto na poboczu ałtostrady to niemiecki szajs

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Popieram jeszcze te produkowane do 2010 wmiare jedzie powyżej to już tylko ładnie wygląda niemiecki syf

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze