Kierująca Mercedesem chciała wyprzedzić mistrza lewego pasa. Zapomniała, że jest zima
Niektórzy kierowcy zapominają o tym, że w obecnych warunkach nie można jeździć równie szybko i agresywnie co latem. Bohaterka tego nagrania jest tego dobrym przykładem.
Kierująca Mercedesem irytowała się na kierowcę auta przed nią, który poruszał się lewym pasem, chociaż prawy miał wolny. Całkowicie rozumiemy jej zdenerwowanie oraz decyzję, żeby wyprzedzić takiego marudera prawym pasem.
O mały włos od kolizji na ośnieżonej drodze
Przy panujących warunkach taki manewr wymagał jednak rozwagi, ponieważ trzeba było przejechać przez śnieg, a później z wyczuciem zwiększać prędkość. Tymczasem kierująca Mercedesem dodała gazu natychmiast po zmianie pasa i bardzo ją zaskoczyło, że auto wpadło w poślizg.
Oto jak nie wyprowadzać auta z poślizgu
Za ten jeden błąd, bohaterka nagrania zapłaciła poważną cenę. Jej auto zatrzymało się na latarni i z pewnością nie wyszła z tego zdarzenia zupełnie bez szwanku. Mamy nadzieję, że nic poważnego jej się nie stało oraz że wyciągnie właściwe wnioski z tej lekcji.
Najnowsze
-
Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
Oto zapowiedź kolejnej edycji najważniejszego konkursu motoryzacyjnego w kraju - Car of the Year Polska 2026. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę pretendentów do tytułu, która bije wszelkie rekordy pod względem skali. W tegorocznej rywalizacji wezmą udział 52 modele. Skąd pochodzą te auta? -
Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
-
Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
-
Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
-
Test Jeep Avenger BEV – najmniejszy z gamy, ale z dużym charakterem
Zostaw komentarz: