Quantcast

Kierowcy „straszyli się” nawzajem. Oto efekt

Każdemu zdarza się sytuacja, w której zdenerwuje go jakiś kierowca. Nie powinniśmy jednak dawać się ponosić emocjom i próbować wziąć odwet na drugim kierującym. Często nie kończy się to dobrze, tak jak w tej sytuacji.

Kierowca czerwonego auta pochopnie wyjechał na główną drogę, a co gorsza wcale nie zamierzał szybko nabrać prędkości i zmusił auto z kamerą do gwałtownego hamowania. Poirytowany kierujący wyprzedził po chwili zawalidrogę i mocno wcisnął hamulec, w odwecie za wymuszenie pierwszeństwa. Kierowca z czerwonego auta nie pozostał dłużny, również wyprzedził samochód z kamerą i zahamował, ale na tyle gwałtownie, że drugi kierujący nie zdążył zareagować.

Stłuczka okazała się niegroźna, ale kierowcy stracili trzy godziny w oczekiwaniu na przyjazd patrolu policji, który stwierdził, że obaj są winni. Każdy otrzymał mandat na 500 zł i 6 punktów karnych, a naprawę swojego auta każdy będzie musiał pokryć z własnej kieszeni.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Pieprzone nieuczciwe łase na kase zapchlone kundle. Takie same mandaty A wymuszenie pierwszenstwa zbagatelizowane. Na każdym kroku zaklamane scierwo

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze