Kierowcy „straszyli się” nawzajem. Oto efekt

Kierowcy „straszyli się” nawzajem. Oto efekt
Każdemu zdarza się sytuacja, w której zdenerwuje go jakiś kierowca. Nie powinniśmy jednak dawać się ponosić emocjom i próbować wziąć odwet na drugim kierującym. Często nie kończy się to dobrze, tak jak w tej sytuacji.

Kierowca czerwonego auta pochopnie wyjechał na główną drogę, a co gorsza wcale nie zamierzał szybko nabrać prędkości i zmusił auto z kamerą do gwałtownego hamowania. Poirytowany kierujący wyprzedził po chwili zawalidrogę i mocno wcisnął hamulec, w odwecie za wymuszenie pierwszeństwa. Kierowca z czerwonego auta nie pozostał dłużny, również wyprzedził samochód z kamerą i zahamował, ale na tyle gwałtownie, że drugi kierujący nie zdążył zareagować.

Zobacz też: MINI Countryman w leasingu z pełnym odliczeniem kosztów

Stłuczka okazała się niegroźna, ale kierowcy stracili trzy godziny w oczekiwaniu na przyjazd patrolu policji, który stwierdził, że obaj są winni. Każdy otrzymał mandat na 500 zł i 6 punktów karnych, a naprawę swojego auta każdy będzie musiał pokryć z własnej kieszeni.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
Hwdp 28 dni temu
Pieprzone nieuczciwe łase na kase zapchlone kundle. Takie same mandaty A wymuszenie pierwszenstwa zbagatelizowane. Na każdym kroku zaklamane scierwo
1
1
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.