Kierowca tira źle skręcił, więc wycofał prosto w Passata

Każdemu zdarzyło się chyba wybrać zły zjazd na drodze szybkiego ruchu, Lecz ten kierowca tira nie bierze pod uwagę, że nie jest sam na drodze.

Oznakowanie polskich dróg nie należy do najlepszych, a w tym przypadku… nie było niestety najlepiej. Dzięki przydługiemu wstępowi na nagraniu widzimy dużą tablicę, informującą, iż skręcając w prawo, możemy pojechać autostradą A1 zarówno w kierunku Katowic, jak też w kierunku Łodzi.

Karambol niemal 40 aut na autostradzie! Jest nagranie

Kawałek dalej dowiadujemy się jednak, że najbliższy skręt dotyczy wyłącznie A1 w kierunku Łodzi (oraz DK74 na Kielce). Kierowca tira musiał nie zwrócić na to uwagi i skręcił w prawo. Lecz kiedy już zaczął zjeżdżać z drogi, zatrzymał się. Może zauważył w oddali kolejną tablicę, z której zaskoczony odczytał, że A1 na Katowice to jednak kawałek dalej.

„Szeryf i bandyci na autostradzie A2”. Ktoś jakichś zauważył?

Wrzucił więc wsteczny, nie zastanawiając się, że za nim może znajdować się samochód, i wycofał, przepychając i uszkadzając Passata. Autor nagrania miał szansę uciec, gdyby zareagował dostatecznie szybko, ale nie zrobił tego. Sprawca zdarzenia następnie odjechał, a poszkodowany ruszył za nim. Finału tego zdarzenia nie ma niestety na nagraniu.

Komentarze:

Gall Anonim - 28 stycznia 2022

Dwa dzbany.

Ten z Tira cofa w miejscu niedozwolonym, z zamiarem przejechania przez linię ciągłą.

Ten z paseratti wjeżdża w martwy punkt ciężarówki. Odstęp zachował super bezpieczny!!!

To powinny być 2 mandaty. No, nie zatrzymuje się 1.5 metra za ciężarówką, choćby dlatego, żeby inna go nie wgniotła w zderzak naczepy.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze