Quantcast

Kierowca tira zepchnął busa pełnego ludzi do rowu i uciekł!

Policja poszukuje kierowcy ciągnika siodłowego, który doprowadził do wypadku na drodze krajowej numer 82.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Zofiówka na drodze krajowej numer 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący tirem jadąc od strony Lublina w kierunku Łęcznej, częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżającego z naprzeciwka busa. W efekcie drugi z pojazdów zjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się. Kierujący tirem odjechał z miejsca zdarzenia.

Zepchnął inne auto na barierę i uciekł

Busem pasażerskim relacji Łęczna – Lublin podróżowało łącznie 13 osób. 8 z nich zostało przewiezionych do szpitali w Łęcznej, Lublinie i Lubartowie. 48-letni mieszkaniec Łęcznej kierujący busem był trzeźwy.

Dwaj kierowcy lubią jeździć przy środku drogi. Jeden dachował, drugi uciekł i szuka go policja

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i poszukują kierującego, który odjechał z miejsca zdarzenia. Policja apeluje do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat kierującego tirem i kierowców, którzy przed godziną 6:00 w poniedziałek wyjeżdżały z Łęcznej kierując się w stronę Lublina i posiadają w swoich autach kamerki samochodowe o zgłaszanie się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze