Kierowca ciężarówki zepchnął osobówkę do rowu i uciekł! Teraz jest poszukiwany

Kierowca ciężarówki zepchnął osobówkę do rowu i uciekł! Teraz jest poszukiwany

25 lutego 2021
1
Do bardzo groźnej sytuacji doprowadził kierowca samochodu ciężarowego. Poszkodowany musi go teraz odnaleźć, aby móc dochodzić swoich praw.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę (20 lutego) przed godziną 16:00, na drodze krajowej numer 19, pomiędzy Białymstokiem, a Bielskiem Podlaskim. Na nagraniu z monitoringu widać, jak kierowca ciężarówki z przyczepą spycha do rowu wyprzedzającego go czarnego Opla Vectrę.

Auto zostało zmiażdżone przez dwie ciężarówki

Z relacji poszkodowanego wynika, że kierowca ciężarówki prawdopodobnie chciał wyprzedzić jadącego przed nim srebrnego sedana. Nie zauważył, że jest już wyprzedzany przez Opla. Kierujący nim mężczyzna trąbił i hamował, ale nie udało mu się uniknąć zepchnięcia do przydrożnego rowu.

Jedna osobówka rozbiła trzy ciężarówki

Nie jest niczym nadzwyczajnym, że kierowca pojazdu ciężarowego zepchnął osobówkę i nawet tego nie zauważył. Ale jeśli nie popatrzył do lusterka przed manewrem wyprzedzania, nie popatrzył słysząc klakson, ani nie zauważył osobówki w rowie, to… jest zaskakująco nieuważnym kierowcą, szczególnie jak na kierowcę zawodowego.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!