Ewa Kania

Kierowca BMW „wywiera presję” na lewym pasie. Zaś zamieszczający nagranie, szydzi z komentujących

Mamy wrażenie, że coraz więcej osób zaczyna rozumieć niektóre przepisy ruchu drogowego, które do tej pory sprawiały w Polsce trudność. Na przykład te wyjaśniające, do czego służy lewy pas. Niestety nie wszyscy.

Samo nagranie nie jest szczególnie ekscytujące. Jego autor blokuje lewy pas, a kierowca BMW siedzi mu na zderzaku, próbując skłonić do zjechania na prawo. Wreszcie następuje ten upragniony moment, ale po chwili to na lewym pasie robi się tłoczno, zaś na prawym pusto. Autor nagrania wyprzedza więc parę samochodów prawym, a w jego ślad idzie BMW, które po chwili znów „wywiera presję” na lewy pas.

Mistrz lewego pasa śmieje się, że inny kierowca chce jechać szybciej

Najciekawsze są tu „mądrości”, jakimi raczy nas osoba publikująca to nagranie. Nałożył na nie napis „ustępowanie kierowcy który usiadł ci na zderzaku utrwala u niego takie zachowanie”. Natomiast w komentarzu pod nagraniem napisał:

Do komentujących piszących o możliwości zjazdu (po co?) oraz blokowaniu lewego pasa (?) nagrywający jest instruktorem nauki jazdy. W każdej szkole nauki jazdy można dokupić sobie kilka godzin teorii i wyleczyć z tej choroby.

Pokontemplujmy chwilę głębię wyrażonej w tym… głupoty. Osoba która nie zna i nie rozumie przepisów ruchu drogowego, szydzi z komentujących, zwracających uwagę na owe przepisy. Ironicznie odsyła ich do szkoły nauki jazdy i mówi o „choroby” jaką w jego mniemaniu jest chyba przestrzeganie przepisów. Gratulujemy światopoglądu.

Komentarze:

fj - 7 marca 2022

Ewa Kania,
A więc uwazacie się za fachowców w dziedzinie motoryzacji? Czy za specjalistów od PRD również? A może od JPRDL?

P.s.
Podoba mi się pomysł pokazania numerów rejestracyjnych na jednym zdjęciu i pokazania na drugim. Tyle w tym logiki co we wpisie pani Ewy.

Odpowiedz

Krzycho - 7 marca 2022

Lewym pasem poruszaja sie pojazdy jadace z wieksza predkoscia,kieruje nieznajacych zasd na autostrady zachodnie.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze