Kierowca BMW ściga innego kierującego i blokuje mu drogę. A policja nic

Kierowca BMW ściga innego kierującego i blokuje mu drogę. A policja nic

09 października 2020
1
To nie jest kolejny filmik o stereotypowym kierowcy BMW. Szczerze mówiąc to trudno powiedzieć, o kim jest ten filmik.

Samo nagranie przedstawia tylko część zajścia, ale jego autor napisał obszerne wyjaśnienie. Wynika z niego, że jechał na wakacje i przez roboty drogowe był zmuszony opuścić drogę 614 i przejechać przez niewielką miejscowość. Tam na jego Skodę na belgijskich rejestracjach miał zwrócić uwagę kierowca BMW.

Kierowca BMW mści się na kierowcy ciężarówki

Początkowo nic nie wskazywało na to, że może być coś nie tak. BMW jechało za autem z kamerą, wyprzedziło je, ale zachowanie kierującego nie było niepokojące (poza naciśnięciem hamulca po zakończeniu wyprzedzania). W pewnym momencie autor zjechał na drogę szutrową (zgodnie ze wskazaniem nawigacji), a BMW zawróciło i ruszyło za nim. Później wyprzedziło Skodę i nagle zaczęło hamować.

Kierowca BMW zignorował czerwone światło. Szybko pożałował

Wideo kończy się w momencie, kiedy kierowca BMW wyraźnie odjechał, ale tylko po to, żeby zatrzymać się i wysiąść, czekając na autora nagrania i jego rodzinę (jechał z bratem i mamą). Autor widząc to postanawia zawrócić, a jego brat dzwoni na policję. Z opisu wynika, że BMW ponownie ruszyło za nimi i „odczepiło się” dopiero po dojechaniu do kolejnego miasteczka. Policja natomiast nie miała problemu z określeniem gdzie osoby podróżujące Skodą się znajdują, ale żaden patrol nie został wysłany im na pomoc! Poradzono tylko wycieczkę na komisariat i złożenie zeznań, z czego autor nagrania nie skorzystał.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!