Kierowca bez prawa jazdy zignorował znak Stop i spowodował wypadek z motorowerzystą

Bądźmy szczerzy - mało który kierujący w Polsce zatrzymuje się, widząc znak Stop. Lecz jest pewna różnica, między niezatrzymaniem się na widok pustej drogi, a jazdą na oślep.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Gołaszyn (woj. wielkopolskie) na wiadukcie w kierunku na Górę. Jak widać na nagraniu z samochodowej kamery, kierowca Volkswagena Golfa, dojeżdżając do drogi z pierwszeństwem, nie zastosował się do znaku „Stop” i nie zatrzymał pojazdu na linii warunkowego zatrzymania. Wyjechał wprost przed prawidłowo poruszającego się motorowerzystę.

Kula ognia wybuchła po uderzeniu motocykla w Matiza!

Policjanci obecni na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowcą Golfa był 44-letni mieszkaniec Rawicza. Mężczyzna nie powinien kierować samochodem, ponieważ nie ma prawa jazdy. Motorowerzystą okazał się 49-letni mieszkaniec gminy Bojanowo. Pokrzywdzony trafił do szpitala – ma złamaną kość w nadgarstku oraz w dłoni u prawej ręki, doznał również uszkodzenia rzepki w prawym kolanie.

Motocyklista o mało nie wpadł pod koła ciężarówki!

Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca odpowie za spowodowanie wypadku drogowego, nie uniknie również konsekwencji za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień.

Komentarze:

Dawid - 14 października 2021

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Odpowiedz

Panigiale - 14 października 2021

Za taki numer ten sk..syn powinien być sądzony jak za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, wyrok minimum 25 lat więzienia i 500 tys. grzywny.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze