Kierowca autobusu miejskiego zaczął się bić z kierowcą Jaguara

Bójka między dwoma kierowcami to zawsze zły sposób na rozwiązanie konfliktu. W tej sytuacji chyba bardziej od samego zdarzenia oburza to, kto brał w nim udział.

Nagranie nie odpowiada niestety na pytanie, jak zaczął się ten konflikt i kto w nim zawinił. Widzimy kierowcę autobusu miejskiego, który kłóci się o coś na środku ulicy z kierującym Jaguarem. Już w tym obrazku jest coś nie tak – jak kierowca miejskiego autobusu mógł zostawić swoich pasażerów i urządzać sobie z kimś kłótnie?

Kierowca BMW pobił pieszego, który przechodził po pasach

Kierowca Jaguara nie miał zresztą ochoty na dalszą konfrontację i wsiadł do auta, zamykając drzwi. Wtedy kierowca autobusu uderzył ręką w jego auto. Ktoś taki jest kierowcą miejskiego autobusu? Mężczyzna z Jaguara natychmiast wysiadł, obaj zeszli na trawnik, gdzie zaczęli się szarpać. Bijących się rozdzielili dwaj świadkowie.

Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

Na tym sprawa się zakończyła, ale ciekawi jesteśmy, czy warszawski ZTM zainteresował się poczynaniami swojego kierowcy.

Najnowsze

Rok temu ukradli mu auto. Policja nie pomogła, ale sam znalazł w internecie części ze swojego Audi

Policja pochwaliła się rozbiciem kolejnej grupy złodziei samochodów. Szkoda tylko, że to nie funkcjonariusze wykazali się pracą operacyjną, a o wszystkim poinformował ich poszkodowany, który nie miał co liczyć na pomoc w odnalezieniu swojego auta.

Sprawa miała swój początek w maju 2020 roku, kiedy to na terenie woj. wielkopolskiego skradzione zostało Audi. Niestety policja była bezradna i sprawa została zamknięta. Ponowny jej bieg nadał… sam pokrzywdzony. Gdy przeglądał w internecie ogłoszenia z częściami motoryzacyjnymi, jedno szczególnie zwróciło jego uwagę. Sprzedawca oferował tam pokrywę silnika od Audi, która posiadała charakterystyczne ubytki. Pokrzywdzony rozpoznał, że jest to element auta, które zostało mu skradzione ubiegłym roku. Inne oferty tego samego sprzedawcy również dotyczyły części od Audi, które mężczyźnie wydały się znajome. O swoich podejrzeniach powiadomił on policjantów z Włocławka, gdyż to właśnie tutaj miał mieścić się adres firmy sprzedającego.

Kradzionym autem pojechał ukraść paliwo. Tylko pomylił dystrybutory

Policjanci udali się we wskazane miejsce i rzeczywiście znaleźli tam wiele części samochodowych. Wśród nich były też elementy, które rozpoznał właściciel skradzionego Audi. Do sprawy zatrzymani zostali dwaj wspólnicy, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutu paserstwa. Za nabycie i oferowanie do sprzedaży przedmiotów pochodzących z przestępstwa grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja zlikwidowała potężną dziuplę. Odzyskano setki silników i skrzyń biegów!

Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Policjantom udało się ustalić kto stoi za kradzieżą Audi. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. Został on zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do pojazdu, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór policyjny i musi teraz stawiać się w komisariacie. Śledczy prowadzą dalsze czynności, które mają ustalić źródło pochodzenia pozostałych zabezpieczonych przedmiotów, a także inne osoby, które mogą mieć związek z  tą sprawą.

Najnowsze

Kierowca uciekał przez ponad 100 km przed policją! Skończył w rowie

Mężczyznę kierującego starym Audi A4 udało się zatrzymać dopiero po naprawdę długim pościgu, który rozgrywał się na ulicach miast, autostradzie oraz… podziemnym parkingu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, w miejscowości Zadąbrowie chcieli zatrzymać do kontroli Audi A4. Z posiadanych informacji  wynikało, że kierujący tym pojazdem może przewozić substancje zabronione. Kierowca zignorował jednak wydane polecenia i zaczął uciekać.

Pijany z zakazem prowadzenia uciekał przed policją. W aucie siedziała jego partnerka i dwójka dzieci!

Funkcjonariusze podjęli pościg za samochodem, który z nadmierną prędkością mijał miejscowości Sośnica Jarosławska, Walawa, Skołoszów, zjeżdżał w polne drogi, a w miejscowości Zadąbrowie wjechał na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa. Autostrada to dobre miejsce, na zrobienie blokady, której nie da się ominąć, ale służby pozwoliły dojechać ściganemu do Rzeszowa. Tam dołączyli do nich miejscowi policjanci i dopiero oni, po bliżej nieokreślonym czasie, zatrzymali go. Gdy wjechał do rowu.

Uciekając przed policją, nadział się na rogatkę na przejeździe kolejowym. Omal nie zginął!

W Audi 45-letniego mieszkańca Przemyśla policjanci znaleźli i zabezpieczyli znaczną ilości narkotyków. Mężczyzna odpowie za ich posiadanie, ucieczkę przed policją oraz za szereg popełnionych wykroczeń w ruchu drogowym. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10  lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

Targi Poznań Motor Show przełożone!

Organizatorzy targów Poznań Motor Show przekazali smutną informację.

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów po raz kolejny podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych.

Z przykrością informujemy, że ze względu na nieustannie niepewną sytuację epidemiczną targi Poznań Motor Show nie dojdą do skutku w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku. Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania. O nowej dacie targów poinformujemy już niebawem. Obecnie konsultujemy propozycje nowego terminu z przedstawicielami branży motoryzacyjnej. Równolegle pracujemy nad przygotowaniem alternatywnych wydarzeń dla miłośników motoryzacji, możliwych do zrealizowania w okresie letnim. – czytamy w oświadczeniu Grupy MTP. 

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli się spotkać. Musimy wszyscy poczekać. 

Najnowsze

Mazda 6 2021 – znamy ceny w Polsce!

Mazda 6 w wersji modelowej na 2021 r. oferowana jest w nowych wersjach SkyJoy i SkyPrestige. Co jeszcze się zmieniło?

Mazda6 po zmianach modelowych na 2021 r będzie dostępna jako sedan i kombi.  Zmiany na nowy rok modelowy obejmują:

  • Nowy lakier – szary Polymetal Gray, który poszerza gamę do 10 kolorów
  • Radio cyfrowe DAB+ na wyposażeniu wszystkich wersji, w wyposażeniu standardowym jakość dźwięku systemu audio podwyższona dzięki użyciu 6 zamiast 4 głośników

Mazda 6 2021 - znamy ceny w Polsce!

  • Funkcje Apple CarPlay i Android Auto obecne w standardzie we wszystkich wersjach wyposażenia; dla Apple CarPlay dostępna jest łączność przewodowa oraz bezprzewodowa
  • Wersja 100th Anniversary – zestawienie nadwozia w kolorze Snowflake White z wnętrzem w barwach białej i burgundowej w nawiązaniu do pierwszego samochodu osobowego marki Mazda – modelu R360 Coupé

Mazda 6 2021 - znamy ceny w Polsce!

W ofercie na rok modelowy 2021 pozostają wyłącznie silniki benzynowe Skyactiv-G o pojemności 2,0 i 2,5 litra. Jednostka 2.0 Skyactiv-G dostępna jest w dwóch wariantach mocy – 145 i 165 KM, przy czym ten pierwszy oferowany jest wyłącznie w sprzedaży flotowej.

Mazda 6 2021 - znamy ceny w Polsce!

Obie wersje silnikowe można zamówić z sześciostopniową manualną przekładnią lub sześciobiegową skrzynią automatyczną. Odmiana 2.5 Skyactiv-G o mocy 194 KM dostępna jest wyłącznie ze skrzynią automatyczną o sześciu przełożeniach.

Ceny Mazdy 6 2021 rozpoczynają się od kwoty 127 900 zł za bogato wyposażoną wersję SkyJOY z silnikiem 2.0 Skyactiv-G o mocy 165 KM i sześciostopniową manualną przekładnią, bez względu na rodzaj wybranego nadwozia.

Mazda 6 2021 - znamy ceny w Polsce!

W wyposażeniu standardowym znajdują się takie elementy jak kolorowy wyświetlacz head-up na przedniej szybie, reflektory LED ze spryskiwaczami, aktywny tempomat, system monitorujący martwe pole w lusterkach wraz z asystentem monitorującym ruch poprzeczny podczas cofania, nawigacja satelitarna czy aluminiowe obręcze kół o średnicy 17 cali. 

Najnowsze