Kierowca Audi przez 15 minut bawi się w blokowanie innego auta

Kierowca Audi przez 15 minut bawi się w blokowanie innego auta

30 czerwca 2020
1
3
Niektórzy kierowcy potrafią być bardzo wytrwali, pod warunkiem, że to co robią, utrudnia jazdę innemu kierującemu i go denerwuje.

Z opisu nagrania wynika, że kierowca Audi wyprzedzał inne pojazdy pasem rozbiegowym, ale nie dążył wyprzedzić auta z kamerą. Wjechał zatem na właściwy pas, a potem wyprzedził je już pasem lewym, ale na ciągłej linii.

Nadpobudliwy kierowca blokuje drogę i pokazuje… brzydkie gesty

Autor wideo przyznaje, że widząc takie zachowanie, popukał się środkowym palcem w głowę. Kierowca Audi musiał to zobaczyć, ponieważ zaczął hamować i zmniejszać prędkość do nawet 30 km/h. W pewnym momencie nawet zatrzymał się na środku drogi i wysiadł razem z pasażerem.

Nagranie z przejazdu szeryfa plus gratis porady z „optymalizacji” kosztów w firmie

Cała sytuacja ciągnęła się przez bite 15 minut i prawdopodobnie trwałaby jeszcze dłużej, gdyby autorowi nagrania nie udało się (za drugim podejściem) zmylić kierującego Audi co do kierunku, w którym zamierza jechać.

Komentarze

Theodore K.
30 czerwca 2020 17:02
Takie rzeczy bezwzględnie należy zgłaszać na policję, gnój z Audi powinien ponieść karę za za sprowadzenie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym, są na to odpowiednie paragrafy.
I kto tu jest szeryfem
01 lipca 2020 08:22
Najpierw chojrakowanie środkowym palcem a potem , sp.....anie na wstecznym
Wątroba > I kto tu jest szeryfem
09 lipca 2020 07:07
Za takie popisy 5 lat w pierdlu i nawiązką dla pokrzywdzonego i by się polaczek uspokoił.