Kia Stinger po faceliftingu. Zobaczcie jak prezentuje się ten sportowy fastback na pierwszych zdjęciach!

Kia właśnie zaprezentowała zdjęcia modelu Stinger w specyfikacji na rynek koreański. Z tego co już wiemy na temat odświeżonego fastbacka, producent postawił przede wszystkim na zwiększenie możliwości personalizacji samochodu. Sprzedaż w Europie rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku.

Charakterystyczna osłona chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa znajduje się teraz pomiędzy nowymi światłami w technologii LED z nowym wzorem świateł do jazdy dziennej. Po wyłączeniu świateł nowe reflektory wydają się ciemniejsze i bardziej smukłe.

Tylne lampy, które zachodzą na pokrywę bagażnika, również mają nowy design i rozciągają się na całą szerokość samochodu. Kierunkowskazy składają się z 10 pojedynczych diod LED. Nabywcy mocniejszych wersji Stingera mają od teraz możliwość wyboru końcówek układu wydechowego o większej średnicy niż dotychczas oraz zderzaka z dyfuzorem. 

Kia Stinger po faceliftingu. Zobaczcie jak prezentuje się ten sportowy fastback na pierwszych zdjęciach!

Wprowadzono także dwa nowe pakiety stylistyczne. W skład „Dark Package” wchodzą błyszcząca czarna obwódka wokół dyfuzora i czarne końcówki układu wydechowego. Napis Stinger na tylnej klapie również jest czarny. Tylko w Ameryce Północnej będzie oferowany nowy „Black Package”, który obejmuje nowe 19-calowe, matowe, czarne obręcze kół z lekkich stopów, nowy spojler na pokrywie bagażnika oraz czarne osłony lusterek i czarne listwy na progach.

Na pierwszy rzut oka kabina Stingera po liftingu wygląda znajomo – z konsolą środkową zorientowaną na kierowcę i sporą ilością miejsca dla pięciu osób. Dolna część kierownicy ma nowe, metaliczne wykończenie, które nawiązuje do chromowanej ramki otaczającej zestaw wskaźników. Lusterko wsteczne nie ma ramki. 

Kia Stinger po faceliftingu. Zobaczcie jak prezentuje się ten sportowy fastback na pierwszych zdjęciach!

Konsola środkowa może być wykończona aluminium lub materiałem imitującym włókno węglowe. Nowa tapicerka w kolorze Saturn Black ma wykończenie z czarnego zamszu z kontrastującymi czerwonymi przeszyciami o wzorze, który naśladuje wygląd bransolety zegarka.

Kia Stinger po faceliftingu trafi do sprzedaży w Korei już w trzecim kwartale 2020 roku. Sprzedaż w Europie rozpocznie się w czwartym kwartale. Więcej szczegółów na temat Stingera po faceliftingu zostanie zaprezentowanych już niedługo. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze