Kia Motors Polska wspiera fundację Ewy Błaszczyk „AKOGO?” i przekazuje samochody do codziennej pracy

Kia wspiera Fundację od 2008 roku i są to już kolejne auta z logo Kia na masce, przekazane na rzecz „AKOGO?”. Kluczyki do samochodów przekazał pani Ewie Błaszczyk Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska. Ceremonia odbyła się w warszawskim salonie Kia Eforia.

Kia Sportage oraz XCeed Plug-in Hybrid niewątpliwie pomogą w realizacji celów statutowych Fundacji, pomocy osobom po ciężkich urazach mózgu i w śpiączce. Przekazane samochody to kontynuacja współpracy pomiędzy Kia Motors Polska a Fundacją. Pierwsze auta trafiły do „AKOGO?” w 2008 roku. Wówczas polski importer przekazał w użytkowanie modele Carnival oraz Rio. W 2015 roku przekazana została Kia Carens i Picanto.

Kia Motors Polska wspiera fundację Ewy Błaszczyk

Wręczając Pani Ewie Błaszczyk kluczyki do samochodów, Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska powiedział:

Od wielu już lat z podziwem obserwujemy dokonania i starania pani Ewy Błaszczyk, założycielki Fundacji „AKOGO?”. To dzięki determinacji Pani Ewy udało się zgromadzić przy Fundacji ekspertów, instytucje oraz ludzi o dobrym sercu by uruchomić i rozwijać „Budzik” – pierwszą w Polsce klinikę dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. To tam wybudzają się ze śpiączki kolejne dzieci, tam tętni nadzieja. Jesteśmy pełni podziwu dla działań, siły i cierpliwości tej wspaniałej aktorki. Wierzymy, że wkrótce uda się także uruchomić Klinikę „Budzik” dla dorosłych. Przekazując nasze samochody chcemy pomóc w osiąganiu szczytnych celi Fundacji.

Kia Motors Polska wspiera fundację Ewy Błaszczyk

Poza dobroczynnym charakterem tych darów, to przede wszystkim ogromna pomoc faktyczna” powiedziała Ewa Błaszczyk. „Nasza Fundacja działa na różnych płaszczyznach. Priorytetem dla nas jest niesienie pomocy osobom, które zapadły w śpiączkę.  A to wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych stałych darczyńców. W tym wypadku bez samochodów marki Kia, które są nam niezbędne w codziennej pracy Fundacji. Kia to nasz niezawodny Partner, na którego zawsze możemy liczyć. W tym trudnym, dla nas wszystkich czasie, firma niesie niezbędną pomoc, tym najbardziej potrzebującym – dodała Ewa Błaszczyk.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze