Kawa przy stole-kole

Fan F1 może urządzić dziś swoje mieszkanie tak, aby czuł się jak na torze wyścigowym. Nikt co prawda nie wymyślił chyba jeszcze zmywarki z części od bolidu, ale to chyba tylko kwestia czasu, skoro jest już nawet taka kosiarka.

Już ma 12 lat – niedługo to może być antyk!

Jak niedawno pisałyśmy we wzmiance o meblach dla fanów F1, nie musimy już tak bardzo dotkliwie odczuwać tęsknoty za widokiem mknących kół podczas zimowej przerwy w wyścigach. Nie tylko łóżko, świecznik, czy kubek może pojawić się w naszym domu.

Można także postawić przed własną kanapą stolik, którego podstawą jest oryginalne koło Ferrari na magnezowej feldze BBS z oponą Goodyear. Takie cacko wystawił ktoś na sprzedaż na amerykańskiej stronie Etsy. Koło pochodzi podobno z samochodu Michaela Schumachera z 1997 roku – ostatniego sezonu kiedy Scuderia współpracowała z firmą Goodyear. Zostało ono dodatkowo „odświeżone” przez firmę BBS złotą farbą.

Blat stanowi szkło o średnicy 71 cm, a sam stolik ma wysokość 53 cm. Jak zapewnia właściciel jest to jedyny taki egzemplarz i można go nabyć za bagatela 10 000 dolarów amerykańskich… przesyłka to już jedyne 100 dolarów, a potem tylko kawa i spokojne oczekiwanie na następny sezon.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze