Karolina Chojnacka

Karolina Pisarek kupiła auto za milion złotych! „Właśnie o nim marzyłam”

Karolina Pisarek właśnie spełniła jedno ze swoich marzeń. Modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że kupiła swój pierwszy samochód. I to nie byle jaki!

O Karolinie Pisarek zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy wzięła udział w programie „Top Model”. Od tego czasu robi niewiarygodną karierę i uwielbia dzielić się z fanami swoim luksusowym życiem za pośrednictwem swojego Instagrama. Teraz pochwaliła się swoim fanom, że stała się szczęśliwą posiadaczką samochodu.

Karolina Pisarek kupiła zielone Audi R8, którego cena to nawet 988 tysięcy złotych, a dodatkowe wyposażenie to koszt kilkudziesięciu kolejnych tysięcy. Audi R8 to pierwszy wóz Karoliny Pisarek, która prawo jazdy (na skrzynię automatyczną) zdała dokładnie dwa miesiące temu.

Jako mała dziewczynka, grająca w gry komputerowe z kuzynami, zazwyczaj były to gry takie jak np. Need for Speed, zawsze wybierałam jeden model auta – była to R8. To właśnie o niej marzyłam, jako o moim samochodzie. Kto by pomyślał, że moje życie się tak potoczy i dziś – jestem w stanie spełnić swoje kolejne marzenie z dzieciństwa. Pisząc to bardzo się wzruszam, bo jest to dla mnie bardzo ważny moment. Kolejny przykład, aby pracować na swoje marzenia, nie poddawać się, iść do celu. Dzięki determinacji, pracowitości, wytrwałości i cierpliwości mogę spełnić kolejne marzenie. Pamiętajcie, żeby budować schody z rzucanych Wam kłód pod nogi. Nagroda przyjdzie – nie od razu, ale przyjdzie!

Samochód naprawdę robi wrażenie! Audi R8 imponuje mocą 620 KM, a do „setki” przyspiesza w zaledwie 3,1 sekundy. Jego prędkość maksymalna to 331 km/h.

Jest czego zazdrościć?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze