
Karolina Pilarczyk spędza dwa intensywne dni z fanami
Karolina Pilarczyk, Mistrzyni Europy w Drifcie, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Dowodem na to są rzesze fanów śledzące jej social media a także każda okazja do spotkania twarzą w twarz.
– To były bardzo intensywne, ale jednocześnie bardzo udane dwa dni. Kocham moich fanów i cieszę się, że z miesiąca na miesiąc ich przybywa. Przy każdej okazji szukam sposobności porozmawiania z nimi, jeśli nie na zawodach, to np. na regularnie organizowanych przeze mnie transmisjach live na Facebooku. Jednak najlepszą okazją są właśnie takie targi, tu mogę poświęcić publiczności więcej czasu niż podczas zawodów” – powiedziała Karolina Pilarczyk.
Oprócz zawodów, w najbliższym czasie Karolinę będzie można spotkać 12 lipca podczas inauguracji wyścigu Rage 2018 w Lublinie.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: