Karolina Pilarczyk na torze „Kielce” – to już połowa sezonu

16 sierpnia 2012
III runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012 na torze „Kielce” w Miedzianej Górze odbędzie się już w najbliższy piątek i sobotę (17-18 sierpnia). Nie zabraknie jedynej polskiej drifterki – Karoliny Pilarczyk.
Karolina Pilarczyk
fot. Łukasz Seferyński

Karolina odebrała ostatnio nagrodę za osiągnięcia sportowe, o czym pisałyśmy tutaj. W III rundzie wystartuje za kierownicą BMW E36 z silnikiem LS3 V8 o pojemności 6,2 litra. Zapowiada się emocjonujące widowisko – na torze „Kielce” zawodnicy rozwijają ogromne prędkości, najlepsi inicują poślizg pędząc z prędkością ponad 160 km/h. Szykują się również dodatkowe atrakcje w postaci pokazów FMX, czyli motocyklowego freestyle’u.

fot. materiały organizatora

W czasie treningów i przejazdów Drift Taxi na torze zobaczymy Bartka Ostałowskiego, który driftuje za kierownicą specjalnie przygotowanego dla niego Nissana Skyline kierując tylko za pomocą nóg! Udział w zawodach zapowiedziało już niemal 50 zawodników – zobaczymy więc Macieja Bochenka z BudMat Auto RB Team, Marka Wartałowicza z STW Drift Team, Wojciecha Goździewicza z BMW Jagiełło Drift Team czy Jakuba Przygońskiego z Orlen Team.

Start o godzinie 10.00.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!