Karolina Chojnacka

Karolina Pilarczyk zamienia drift na off-road? Zobaczcie jej różową terenówkę!

Karolina Pilarczyk, światowej klasy zawodniczka w driftingu, czyli kontrolowanej jeździe w poślizgu, do swych licznych aktywności dodała właśnie udział w zawodach off-roadowych.

Rain Forrest Chellenge to jeden z najbardziej znanych i ekstremalnych rajdów przeprawowy na świecie! Finały odbywają się w tropikalnych lasach Malezji, natomiast w ostatni weekend w okolicach Elbląga odbył się oficjalny trening przed zawodami  RFC Poland, które zostaną przeprowadzone w kwietniu.

Publiczność i inni zawodnicy, byli dość mocno zdziwieni, gdy na starcie pojawiła się… kobieta w różowym samochodzie !

{{ image(34556) }}

Jeśli kobieta i to do tego w różowym samochodzie, to nikt nie miał wątpliwości, że to musi być Karolina Pilarczyk! I tak właśnie było! Karolina, wraz ze swoim team managerem oraz życiowym partnerem, Mariuszem Dziurleją postanowili aktywności motor sportowe poszerzyć o kolejne dyscypliny. Postawili na off-road nie bez przyczyny, Mariusz Dziurleja, zanim zajął się trenowaniem naszej drifterki, w zawodach off-roadowych odnosił sukcesy na całym świecie.

W tym teamie, Mariusz przygotował auto oraz był pilotem Karoliny. Pilarczyk, jak przyznała bawiła się wspaniale:

Jazda terenowa to także wspaniały trening i nowe umiejętności, które z pewnością wykorzystam w driftingu. Na rajdzie bawiłam się wspaniale! Atmosfera była rewelacyjna! Ludzie wokół fantastyczni!! Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i gratuluję organizatorom świetnej imprezy. Ale przede wszystkim dziękuję Mariuszowi za niesamowitą pracę i naukę – jest najlepszym pilotem ever! Jego ogromne doświadczenie w off-roadzie pozwoliło nam osiągnąć tak fajny rezultat. Auto było przez Mariusza i jego team przygotowane wspaniale. Pomimo mojego zerowego doświadczenia w tego typu rajdach, musieliśmy jechać w najbardziej ekstremalnej klasie HARD… „go hard or go home” prawda?

{{ image(34557) }}

Przeczytaj też: Karolina Pilarczyk o nowych przepisach: „Nie tylko nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków”

Para ostatecznie ukończyła przejazdy na 5 pozycji, co jak na debiutantkę jest niezwykle imponującym wynikiem!

Oczywiście, nikogo chyba nie dziwi też fakt, że w tej klasie startujących zawodników, Karolina była jedyną kobietą – nie od dziś udowadnia że dla niej nie ma granic!

{{ gallery(3242) }}

Już w kwietniu rusza także sezon driftingowy, wygląda więc na to, że w tym roku, nasza mistrzyni dostarczy fanom wielu wrażeń i znając jej nadaktywność nie skończy się tylko na tych dwóch dyscyplinach motorsportu! Trzymamy kciuki i nieustannie kibicujemy!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze