Karbonowy iPhone od Mansory

Jeżeli Twój iPhone wydaje Ci sie zbyt powszedni, zawsze możesz zamienić go na wersję od Mansory, jeżeli nie zrazi Cię jego cena.

Firma Mansory jest dobrze znana w świecie motoryzacji i tuningu. Niemieccy specjaliści od tuningu przelewają na supersamochody swoje wizje wykorzystując przy tym kilogramy drogiego i wytrzymałego włókna węglowego.

Okazuje się, że specjaliści od tuningu skupiają się nie tylko na samochodach, ale także na luksusowych gadżetach. Firma zaprezentowała niedawno przerobiony iPhone Mansory Edition. Smartfon będzie dostępny w pięciu stylizacjach. Każda z nich zostanie wyprodukowana w dziesięciu egzemplarzach. Do budowy tych telefonów wykorzystano skórę oraz włókno węglowe. 

Dla bardziej wymagających klientów Mansory oferuje projekt szyty na miarę. Można wybierać spośród takich materiałów jak złoto, włókno węglowe, drewno, Alcantara, skórą węża, krokodyla. Na życzenie firma graweruje wybrany tekst.

Żeby cieszyć się tym wyjątkowym iPhonem od Mansory trzeba przygotować co najmniej 5 900 euro, czyli w przeliczeniu prawie 25 tys. zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze