Kajetan Kajetanowicz w nowej roli

Kajetan Kajetanowicz, dwukrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych, zadebiutuje w nowej roli: aktora telewizyjnego. Wystąpi w popularnym serialu „M jak Miłość”. Emisja odcinka z udziałem najlepszego polskiego kierowcy rajdowego już na początku września.

O szczegółach występu Kajetana opowiada Karolina Baranowska z działu PR MTL Maxfilm:

„W jednym z wątków „M jak miłość” bohaterka grana przez Katarzynę Cichopek będzie wkrótce przeprowadzać dla radia serię wywiadów ze sportowcami. Scenarzyści serialu zaproponowali, by jednym z nich był kierowca rajdowy, a akcja przeniosła się w ciekawą scenerię – na tor kartingowy. Produkcja zasięgnęła opinii u znawców polskiego świata rajdowego i zdecydowała się powierzyć rolę Kajetanowi Kajetanowiczowi, głównie ze względu na jego osiągnięcia, wizerunek sportowca fair play oraz zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom czy aktywne uczestnictwo w akcjach takich jak WOŚP”.

Kajetan Kajetanowicz
fot. materiały zawodnika

A tak swój filmowy debiut skomentował sam sportowiec:

„Nigdy nie podejrzewałem, że dobre wyniki na trasach rajdów mogą przynieść rolę w serialu telewizyjnym. Z przyjemnością przyjąłem propozycję producentów „M jak Miłość”, bo zawsze byłem ciekaw, jak działają różne rzeczy, czy to zegarek, silnik czy rakieta, a teraz mogłem zobaczyć, jak wygląda produkcja serialu. Na początku na planie czułem się jak kibic rajdowy w strefie serwisowej, dużo ruchu, każdy coś robi, nie do końca wiadomo co się dzieje, słowem: chaos – ale tylko na pierwszy rzut oka. (…) Mam nadzieję, że dobrze się spisałem. Po tym doświadczeniu utwierdziłem się w przekonaniu, że profesjonalny, zgrany zespół ludzi to podstawa sukcesu, zarówno w rajdach, jak i świecie show biznesu” – mówi Kajetan Kajetanowicz.

Aż chciałoby się zanucić…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze