Już wkrótce Auto Moto Show

Już w najbliższy weekend w sosnowieckiej hali Expo odbędzie się Auto Moto Show - jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Co w tym roku zaproponują nam organizatorzy?

 

fot. GM

Kolejna edycja Auto Moto Show zapowiada się na prawdziwą gratkę dla koneserek starych samochodów, miłośniczek nowinek i kobiet wrażliwych na samochodowy design. W planie bowiem prezentacja Audi R8 Roadster, Alfa Romeo Giulietty i najnowszego Volvo S60 oraz klasyków Forda T i Citroena DS21.

 

Wśród ciekawostek znajdzie się też stworzony przez studentów Politechniki Gliwickiej bolid Greenpower, seryjnie produkowany samochód elektryczny, który przechodzi teraz organizowany przez Vatenfala test oraz Marotti – napędzany motocyklowym silnikiem wyścigowy trójkołowiec.
Tegoroczne Auto Moto Show to aż trzy dni imprez, z których każda przebega pod innym tematem przewodnim:
– pierwszy dzień – piątek to  prezentacja nowości motoryzacyjnych, z mocnym akcentem na ekologie, samochody hybrydowe, elektryczne
– sobota przebiegać będzie pod kątem najnowszych rozwiązań elektronicznych, zarówno związanych z bezpieczeństwem jazdy jak i nawigacją czy jakością dźwięku (car audio)
– ostatni dzień targów poświęcony będzie sportom samochodowym, tuningowi  i, co ciekawe chemii, kosmetykom motoryzacyjnym i paliwom.
Podczas sosnowieckich targów odbędzie się także wiele imprez sportowych, wśród nich zaś niespotykana szansa na przejażdżkę po przenośnym torze off-roadowy mz podjazdem o nachyleniu 41 stopni (na drodze  jest to równe nachyleniu około 80%.).

Auto Moto Show zapowiada więc ekologię, emocję i elektronikę.

Godziny otwarcia Targów:
* 25 czerwca 2010, piątek: 11:00-19:00
* 26 czerwca 2010, sobota: 9:00-19:00
* 27 czerwca 2010, niedziela: 9:00-18:00

Cennik biletów:
– dzieci do lat 6 – wstęp za darmo
– bilet ulgowy: 10 zł
– koszt biletu ormalego: 15 zł
– bilet rodzinny (dzieci do 16. roku życia i rodzice): 25 zł

Więcej o targach poczytasz tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze