Justyna Kowalczyk wybiera Mercedesa GL – film

Już po raz drugi polska Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich wybrała największego offroadera marki Mercedes-Benz. Justyna Kowalczyk odebrała kluczyki od modelu z napędem 4matic, Mercedesa GL, który będzie służył polskiej sportsmence od września w przygotowaniach do sezonu narciarskiego.

Justyna Kowalczyk i jej nowy Mercedes GL.
fot. Mercedes

„To dla mnie przede wszystkim duży prestiż, a z bardziej przyziemnych kwestii oznacza to podróżowanie w warunkach bardzo komfortowych i bezpiecznych, co jest dla mnie bardzo ważne. Jeździłam w życiu wieloma samochodami, ale zdecydowanie najlepiej jeździ mi się Mercedesami, a wśród nich ukochałam sobie model GL ” – powiedziała Justyna Kowalczyk, potrójna, w tym złota, medalistka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. 

Przekazanie kluczyków do samochodu.
fot. Mercedes

„Pani Justyna Kowalczyk z łatwością poradzi sobie z pokonywaniem nawet trudnych, pokrytych śniegiem tras choćby dzięki napędowi 4matic. Jesteśmy dumni z tego, że nasza Królowa sportów zimowych będzie mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo nie tylko w przygotowaniach do sezonu, lecz również na co dzień właśnie dzięki Mercedesowi GL” – powiedział Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars. 

Justyna Kowalczyk uważa, bycie amasadorką modelu Mercedes GL to prestiż.
fot. Mercedes

O Mercedesie GL
Klasa GL 4MATIC zaprasza do środka 5 lub 7 pasażerów, którzy mogą podróżować w obszernym wnętrzu. O bezpieczeństwo dba gama systemów zwanych Pre-safe, których praca w efekcie przygotowuje pojazd na ewentualne zderzenie, zabezpieczając pasażerów przed skutkami wypadku. Samochód ma napęd na wszystkie koła 4matic, montowane standardowo zawieszenie pneumatyczne Airmatic oraz adaptacyjny system tłumienia drgań (Adaptive Damping System, ADS).

O napędzie 4matic
Mercedes-Benz w stosowaniu napędu na cztery koła ma już 104 lata doświadczenia. Pierwszym osobowym samochodem, który został wyposażony w tę technologię był „Dernburg Wagen” z 1907 roku, zaprojektowany przez Paula Daimlera. Producent ze Stuttgartu oferuje obecnie ponad 50 różnych wersji 4×4 w ośmiu różnych klasach. Najnowsze napędy tego typu stosowane są w klasie: C, GLK, E, S, CL, R, ML, GL.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze