Justin Timberlake w A1 jak James Bond

Będą piękne dziewczyny, piękni mężczyźni i piękny samochód, a do tego dużo emocji i wartka akcja. Justin Timberlake i Dania Ramirez już wkrótce zadebiutują w zupełnie nowym serialu z samochodem w roli głównej.

Zaprezentowany w Genewie model A1 jednych zachwycił, innych rozczarował. Niektórzy zastanawiali się dla kogo niemiecki producent przygotował taki samochód, a przecież sam przekaz marketingowy mówi wszystko: dla młodych dynamicznych osób.

Zaczęło się od reklamy w formie grafitti, a teraz Audi wkracza na rynek z kolejnym nietypowym pomysłem. Już w maju obejrzeć będzie można prawdziwe serialowe kino akcji z piosenkarzem Justin’em Timberlakiem (ambasadorem modelu) w roli głównej. Obok bożyszcza wielu nastolatek wystąpi znana z serialu Rodzina Soprano czy X-men’a Dania Ramirez.

Powiedzmy sobie jednak szczerze, aktorzy w tym serialu grają role drugoplanowe. Cały kadr należeć będzie bowiem do nowej A1, którą obejrzeć można będzie w nietypowym dla niej krajoobrazie – wśród strzelanin czy pościgów. Zapowiada się więc sensacja –  trzymająca w napięciu akcja, pistolety, palenie gum i do tego wszystkiego dobra muzyka. Czy Audi walczy z Astonem Martinem o miano samochodu dla James’a Bonda?

Wydaje wam się to niemożliwe? Obejrzyjcie zwiastun prezentujący fragmenty samochodowego „tasiemca”.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze