Justin Bieber odbiera swojego nowego Aventadora S

Garaż kanadyjskiego gwiazdora muzyki pop powiększył się niedawno o nowy nabytek. Bardzo ciekawy nabytek.

Justin Bieber lubi szybkie samochody – nie ma co do tego wątpliwości. W przeszłości jeździł między innymi Audi R8, Ferrari 458 Italia oraz Porsche 911 Turbo. Teraz będzie można go zobaczyć w Lamborghini Aventadorze S.

Wybór jest jak najbardziej godzien pochwały. Włoski supersamochód zachwyca swoją niesamowitą, agresywną stylizacją nadwozia i wyjątkowymi proporcjami. Za plecami kierowcy pracuje wolnossąca jednostka V12 6,5 l o mocy 740 KM, której moc za pomocą przekładni automatycznej trafia na wszystkie koła. Przyspieszenie do 100 km/h trwa śmiesznie krótkie 2,9 s, a prędkość maksymalna to imponujące 350 km/h. Aventador S prowadzi się zauważalnie lepiej od poprzednich odmian dzięki zmianom w zawieszeniu oraz zastosowaniu skrętnej tylnej osi.

Na nagraniu widać jak Lamborghini jest ściągane z lawety, na której przyjechało oraz jak Bieber ogląda swój nowy nabytek, a następnie nim odjeżdża. Gratulujemy zakupu, ale nieco mniej… doboru skarpetek do klapek. Mamy przynajmniej nadzieję, że – z szacunku do włoskiej marki – Bieber będzie prowadził swojego Aventadora tylko w klapkach Kubota 😉

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze