Jubileuszowe BMW Serii 7 w zestawie z piórem

Bawarska marka obchodzi w tym roku swoje 100. urodziny. Z tej okazji powstają specjalne edycje modeli, które wyróżnia specjalny lakier, wyposażenie lub dodatki. Właśnie pojawiła się specjalna wersja Serii 7, która będzie sprzedawana z piórem.

Jubileuszowa edycja topowej limuzyny BMW otrzymała nazwę „BMW Individual 7 Series The Next 100 Years”. Limitowana edycja „na następne sto lat” wyróżnia się niebieskim lakierem o nazwie Centennial Blue, a auto stoi na specjalnie zaprojektowanych na tą okazję 20-calowych kołach. Nazwa tej wyjątkowej edycji pojawiła się także na słupkach środkowych.

We wnętrzu również wykorzystano materiały, których nie spotkamy w innych egzemplarzach „siódemki”. Specjalnie dobrana, pikowana skóra Merino w kolorze Smoke White pojawiła się na fotelach i boczkach drzwi. Do tego podsufitkę wykonano z Alcantary, a na kokpicie pojawiły się elementy pomalowane czarnym lakierem fortepianowym. Kierownica BMW Individual posiada akcenty z drewna. Na zagłówkach pojawił się podpis „The Next 100 Years”.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup specjalnej wersji BMW Serii 7 otrzymają w zestawie unikatowe, wieczne pióro Montblanc, który posiada akcenty w kolorze nadwozia oraz stalówkę ze złota Au750.

Pod maską limitowanej wersji będą dostępne trzy jednostki. Jedna z nich to V8 o pojemności 4,4 litra (450 KM), natomiast topowa to V12 o pojemności 6,6 litra (612 KM). Pomiędzy. Auto będzie dostępne także w wariancie hybrydowym, który zasila jednostka benzynowa o pojemności dwóch litrów wspomagana przez silnik elektryczny. Taki zestaw rozwija moc 326 KM.

Cała produkcja wyniesie zaledwie 100 egzemplarzy, a pięć z nich, bazujących na modelu M760i xDrive trafi wyłącznie do USA.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze