Jesteś patriotą? Zagłosuj na Polaków w Red Bull X-Fighters!

Legendarne zawody we freestyle motocrossie powracają w nowej odsłonie! 24 czerwca najlepsi na świecie zawodnicy FMX ponownie zgromadzą się na historycznej arenie Plaza de Toros de Las Ventas w Madrycie, lecz w tym roku w rywalizacji mogą wziąć udział Damian Chyła i Artur Puzio, którzy potrzebują naszego wsparcia!

Tegoroczny sezon przynosi wiele zmian, a jedną z nich jest liczba przystanków – w tym roku odbędzie się tylko jeden, który z pewnością zaostrzy rywalizację i podniesie poziom prezentowanych trików.  Ponadto zmieniony format dopuszcza do startu nowych zawodników. W Red Bull X-Fighters 2016 wystartuje dwóch „Novilleros” – jak nazywa się w Hiszpanii młodych, początkujących toreadorów, którzy będą mogli zmierzyć się ze światową czołówką FMX. „Novilleros” mogą zawalczyć o miejsce w zawodach, wysyłając klip ze swoimi najlepszymi trikami. Pierwszy z nich zostanie wyłoniony w głosowaniu publiczności, natomiast drugiego debiutanta wybierze komitet sportowy Red Bull X-Fighters.

Wśród zgłoszonych do udziału w Red Bull X-Fighters 2016 jest dwóch Polaków!

Artur Puzio: http://novilleros.redbullxfighters.com/index.php/en/share?id=125

Damian Chyła: http://novilleros.redbullxfighters.com/index.php/en/share?id=173

Artur Puzio, jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla was, ale też – dzięki wam – fanom! Zasady są proste – wystarczy kliknąć na stronie www.redbullxfighters.com w zakładkę Novilleros poszukać filmiku Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” lub Damiana Chyły i zagłosować. Warto pamiętać, że codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM, podobnie jak Damian. Jest dwukrotnym zdobywcą tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013, uczestnikiem Mistrzostw Świata Night of the Jumps, zawodnikiem, który nie tylko powtarza istniejących już trików, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX. Artur wyznaczył sobie cel – Red Bull X-Fighters i to właśnie dzięki organizatorom i konkursowi Novilleros, jest tego celu coraz bliżej. Aby jednak jego plany się ziściły potrzebuje jeszcze jednej części tej układanki.

– Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie zawodnika, bez was fanów. To w ostateczności wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję waszych głosów. Jeden zawodnik z najwyższą liczbą głosów wystąpi w Red Bull X- Fighters. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu – zaznacza Artur Puzio, który już niebawem będzie mógł poćwiczyć na nowopowstałym torze halfpipe, który wybuduje dla niego Impostal.pl długoletni partner wierzący w jego sukces.

Jeśli chcecie zjednoczyć się z Arturem i wesprzeć go prosimy udostępniajcie jego filmik i spotkajmy się wszyscy pod hasztagiem #wpogonizamarzeniami, każdy z was może mieć wpływ na sportową przyszłość Artura, a kto wie, może i przyszłość polskiego FMX. Treningi nie są tajemnicą dlatego relacje na żywo można śledzić za pośrednictwem Snapchat: puzioartur – tam zobaczycie, że Artur nie próżnuje. Głosy oddawać można do 15 maja, a pamiętajcie, że każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu!

Dla najwytrwalszych Artur przygotował nagrody, które mogą trafić do waszych rąk. Więcej informacji znajdziecie na:
https://www.facebook.com/arturpuziofmx
https://www.instagram.com/artur_fmx/

Konkurs:  http://novilleros.redbullxfighters.com/index.php/en/share?id=125

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze