Jamie Chadwick kontynuuje współpracę z Williamsem. Zawodniczka spędzi kolejny sezon w barwach brytyjskiej ekipy

Ekipa Williams Racing potwierdziła, że Jamie Chadwick będzie kontynuować współpracę z zespołem w sezonie 2022.

Jamie Chadwick dołączyła do zespołu Williams Racing w 2019 roku. Od tego czasu zawodniczka jest zaangażowana w działania ekipy Formuły 1, zarówno na torze podczas niektórych Grand Prix, jak i w fabryce. Młoda Brytyjka wspiera także zespół w działaniach medialnych i marketingowych w trakcie trwania całego sezonu.

W sezonie 2022 Jamie Chadwick będzie kontynuować swój spersonalizowany program jazd w symulatorze i pracę w ramach Driver Academy:

Cieszę się, że mogę kontynuować współpracę z ekipą Williamsa. Przez ostatnie trzy lata otrzymałam ogromne wsparcie od wszystkich w zespole, a praca na symulatorze była niezwykle cennym doświadczeniem, pomocnym w przygotowaniach do wyścigów W Series. Nie mogę się doczekać kontynuacji współpracy i wiem, że zespół będzie mnie wspierać podczas tegorocznego sezonu W Series. Jestem naprawdę dumna, że mogę reprezentować Williamsa w paddocku.

Oprócz współpracy z Williamsem, w sezonie 2022 Jamie Chadwick, dwukrotna mistrzyni kobiecej serii wyścigowej, po raz trzeci powalczy o tytuł W Series. Brytyjka będzie reprezentować barwy nowego zespołu w stawce, założonego przez Caitlyn Jenner.

W sezonie 2022 zawodniczki W Series będą rywalizować podczas ośmiu weekendów wyścigowych. Ściganie rozpocznie się 8 maja na torze Miami International Autodrome w Stanach Zjednoczonyh, który debiutuje w serii. Tegoroczny sezon W Series, podobnie jak rok temu, będą towarzyszyć Formule 1.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze