James Bond w roli mechanika

Zmotoryzowane panie chciałyby w roli prywatnego mechanika widzieć Daniela Craiga. Mężczyźni natomiast najchętniej pospieszyliby z pomocą Joanne Lumley, gdyby akurat biedziła się ze zmianą koła na poboczu.

Takie badanie z przymrużeniem oka wykonał na Walentynki Micheldever Tyre Services, opierając próbę na grupie 1600 respondentów.

Pytanie zadanie paniom brzmiało: ku twojemu zaskoczeniu, 14 lutego miejscowy mechanik został zastąpiony przez celebrytę. Kogo byś widziała w tej roli?

Daniel Craig
fot. bafta.org

James Bond, czyli Daniel Craig, zebrał 51% głosów, wyprzedzając Davida Beckhama (28%), Paula McCartneya (12%) i Simona Cowella (9%). Na szarym końcu znalazł się Justin Bieber (1%). Zapewne jest jeszcze zbyt młody, by mieć dość technicznego doświadczenia.

Joanna Lumley
fot. telegraph.co.uk

Panów natomiast zapytano, na widok której z wymienionych gwiazd zatrzymaliby się na poboczu, by pomóc jej zmienić oponę.  Co ciekawe, 49% respondentów stwierdziło, że nie zatrzymałoby się w ogóle. 18% byłoby jednak chętnych pomóc Joannie Lumley, 12% Cheryl Cole, 9% Jessice Ennis i 8% Keirze Knightley. Zaledwie 3% zatrzymałoby się, żeby wesprzeć Adele.

Dziś prawdziwych dżentelmenów już nie ma…?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze