Jak się urodzić, to tylko w Orlando

Mała Julia Ludwig już od zarania życia wykazała się niezależnością i zmysłem humoru. Postanowiła zaskoczyć swoich rodziców, przychodząc na świat... w samochodzie.

Co prawda w dokumentach jako miejsce urodzenia Julii figurują Gliwice, ale bliższe prawdy byłoby „Chevrolet Orlando”. Siedmioosobowy van został kupiony przez rodzinę Ludwigów w grudniu 2011 roku, kiedy pani Anna była w piątym miesiącu ciąży. Termin jej porodu wyznaczono na 14 kwietnia 2012 roku, ale Julia postanowiła przyjść na świat dwa dni wcześniej.

Piotr i Anna Ludwigowie z Julią na tle rodzinnego Chevroleta Orlando
fot. Chevrolet

Spieszyło jej się tak bardzo, że rodzina nie zdążyła dotrzeć na czas do szpitala. Julia urodziła się w Chevrolecie, odebrana przez zaprzyjaźnioną z rodziną położną, Izabelą Jaworską, dla której był to pierwszy taki przypadek w karierze.

Rodzina w komplecie: Piotr, Anna, Kuba, Emilia, Maciek, Julia i zaprzyjaźniona położna Izabela Jaworska
fot. Chevrolet

To już czwarte dziecko Piotra i Anny Ludwigów, ale pierwsze urodzone w tak nietypowych okolicznościach. Rodzice Kuby (11 lat), Emilii (7), Maćka (3) i Julii (7 tygodni) w prezencie od Chevroleta otrzymali 3 foteliki bezpieczeństwa i bagażnik dachowy do przewożenia wózka.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze