Jaguarem F-Type do siedlisk hotelu Dr Irena Eris

Czy może być coś bardziej radosnego niż wyjazd unikatowym w Polsce kabrioletem - Jaguar F-Type - na kilka dni do spa? Wybrałyśmy niesamowitą, mazurską lokalizację domu letniskowego, zwanego siedliskiem, przy hotelu Dr Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich. Oto relacja z tego wyjazdu.

Siedliska hotelu Dr Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich.
fot. Motocaina.pl

Odbieramy w Warszawie auto, które jeszcze długo będzie nam się śniło po nocach. Niepowtarzalny dźwięk silnika, piękno nadwozia, ekskluzywne wnętrze. Jaguar F-Type to jeden z tych samochodów, o jakich marzy się w najśmielszych, życiowych planach: „tak, w takim pojeździe widzę się za – powiedzmy – dziesięć lat”.

Otwieramy uroczy, tekstylny dach kabrioletu, by móc wszystkimi zmysłami chłonąć naszą wycieczkę do siedlisk hotelu Dr Eris we Wzgórzach Dylewskich. To zaledwie 180 kilometrów od Warszawy. Choć dotarcie na miejsce tym ekskluzywym autem staje się esencją tego wyjazdu, celem jest wypoczynek na łonie natury. Ale najpierw nasze uszy raczy basowe brzmienie 5-litrowego silnika F-Type, które niesie się po Mazurach Zachodnich niczym głos najsłynniejszego polskiego barytonu, Bernarda Ładysza w operze.

Gdy dojeżdżamy na miejsce, otrzymujemy w recepcji kluczyki do naszego lokum i mapę dojazdu. Siedliska to nowo wybudowane, dwupiętrowe domy letniskowe, stylizowane na architekturę mazurską.  Przy każdym z nich znajdują się kryte garaże na dwa samochody. Wjeżdżamy do jednego z nich, wyłączamy silnik Jaguara i zapada cisza. Cisza totalna. Za chwilę odzywają się ptaki. Powoli wydobywamy się z samochodu naszpikowanego najnowszymi technologiami, aby móc rozkoszować się zapachem świeżo skoszonej trawy i pobliskiej łąki wokół siedliska, poczuć lekki wiatr znad wzórz Dylewskich, rozejrzeć się. Przy siedlisku znajduje się mini plac zabaw z huśtawkami dla dzieci, trawiaste boisko do siatkówki lub gry w bagmintona i mnóstwo wolnej przestrzeni. Nie widać żadnych innych domów, siedlisk, czy jakiejkolwiek drogi (poza szutrową, dojazdową). Cudownie!

Cudownie jest móc odpocząć w pełni wyposażonym domu z ogromnym tarasem.
fot. Motocaina.pl

Po wyłączeniu alarmu (każde siedlisko jest chronione) wchodzimy do obszernego przedpokoju, potem dużego, przeszkolnego aż po górne piętro salonu, w pełni umeblowanego w nowoczesnej aranżacji. Jest tu kominek z przygotowanym drewnem, telewizor i sprzęt audio. Otwieramy taras, na którym znajdują się leżaki, grill i stół z krzesłami, aby móc na zewnątrz kontemplować posiłki. Siedlisko ma przestronną kuchnię ze wszelkimi potrzebnymi sprzętami – od lodówki, przez piekarnik, na zmywarce kończąc. Obok znajduje się jadalnia. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z przepastnymi łożami i pachnąca pościelą. Są też spore szafy wnękowe. Przy obu sypialniach znajduje się również łazienką z wanną i prysznicem.

Dla pracusiów i tych, którzy nie mogą obejśc się bez internetu ważna informacja: w każdym siedlisku jest wifi. W razie braku dysponowania samochodem możliwy jest transport hotelowy. Do dyspozycji gości siedlisk są wszystkie atrakcje położonego nieopodal hotelu spa Dr Ireny Eris – spa, kosmetycznego instytutu, restauracji, kawiarnii, czy przepastnego kompleksu saun i basenów.

Gdyby jednak lenistwo przemówiło do nas bardziej niż aktywność, właściwie z domku można się nie ruszać i relaksować na łace, czy tarasie. Jedzenie można zamawiać przez room service, lub przyrządzać sobie własne menu. Gdyby się jednak nam nudziło, to niedaleko hotelu znajduje się stadnina koni, wypożyczalnia rowerów, jezioro z możliwościami wędkowania i wiele szlaków rowerowych, pieszych, do biegania, czy nordic walkingu (o otoczeniu, atrakcjach i wyjątkowo smacznej kuchni hotelu dr Ireny eris pisałysmy wcześniej tu).

Szczególnie polecamy wszelkie zabiegi spa, wykonywane przez profesjonalistów w hotelu. Warto poświęcić kilka godzin nie tylko na relaks w siedliskach, ale i o zadbanie o siebie. Po takim weekendzie wracamy jak nowo narodzeni, pełni werwy i chęci do życia. Naszym zdaniem siedliska to idealne miejsce na pobyt rodzinny lub w gronie zaprzyjaźnionych osób.

Galeria zdjęć to kompilacja fotografii z różnych siedlisk.

Na luksusowy pobyt wybrałyśmy się elitarnym autem – Jaguarem F-Type.
fot. Motocaina.pl

Wybierz się także do hotelu Dr Eris w Krynicy Zdrój – przeczytaj nasza relację.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze