Crossover Jaguar F-Pace już w 2016 roku - film

Crossover Jaguar F-Pace już w 2016 roku - film

12 stycznia 2015
1
Jaguar potwierdził dziś, że w 2016 roku wprowadzi do swojej oferty zupełnie nowy model pod nazwą Jaguar F-Pace z segmentu sportowych crossoverów.
Loading module...

Jaguar F-Pace ma łączyć przestronność wnętrza i wyjątkowe właściwości jezdne, z możliwością przewozu pięciu osób. Auto będzie należeć do segmentu sportowych crossoverów.  Ma być według producenta uosobieniem wszystkiego tego, co symbolizuje marka Jaguar: pięknej stylistyki, precyzyjnego prowadzenia, komfortu, luksusowego wykończenia wnętrza oraz najnowocześniejszej technologii.

- W 2015 roku będziemy świętować 80-lecie Jaguara. Rok rozpoczynamy od ogłoszenia naszego pierwszego w gamie, sportowego Crossovera, Zaprezentujemy samochód, który bazując na ideałach marki: Grace, Pace and Space (wdzięk, szybkość i przestrzeń) stanie się jednym z najbardziej innowacyjnych Jaguarów w historii. F-Pace rozpoczął właśnie program testów przed rozpoczęciem seryjnej produkcji w 2016 roku - oznajmił Andy Goss, Dyrektor Sprzedaży Jaguar Land Rover.

- Nasz samochód koncepcyjny C-X17 spotkał się w ubiegłym roku z tak niebywale przychylnym przyjęciem, że po prostu musieliśmy go wprowadzić do seryjnej produkcji. Jaguar F-Pace, inspirowany modelem F-Type, stanowi doskonale przemyślaną mieszankę stylu, osiągów i codziennej praktyczności. Oferuje wyjątkowe połączenie stylistyki nadwozia inspirowanej samochodami sportowymi Jaguara z pięknie komponującym się praktycznym, przestronnym i luksusowym wnętrzem. F-Pace to nasz rodzinny samochód sportowy - powiedział Ian Callum, Design Director Jaguar.

F-Pace będzie produkowany w Solihull, w Wielkiej Brytanii.

Kolejne informacje na temat całkowicie nowego modelu F-Pace zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!