Jaguar F-Pace Sport – alternatywa dla ekstremalnego SVR. Dwa nowe warianty uzupełniają gamę SUV-a

300 Sport i 400 Sport to dwa nowe warianty, która debiutujące w gamie Jaguara F-Pace. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się one sportowym zacięciem, ale to co skrywają pod maską, może niektórych rozczarować.

Jaguar uzupełnia ofertę F-Pace o wersję Sport, która będzie dostępna z dwoma opcjami napędu.

Warianty 300 Sport i 400 Sport napędza3-litrowe R6 w dwóch konfiguracjach. Obie jednostki są standardowo wspomagane systemem miękkiej hybrydy z 48-woltową instalacją elektryczną i paskowym generatorem.

Jaguar F-Pace Sport
Jaguar F-Pace Sport, fot. materiały prasowe / Jaguar

Jaguar F-Pace 300 Sport napędza silnik diesla o mocy 300 KM i generujący 650 Nm maksymalnego momentu obrotowego, który trafia na wszystkie koła za pośrednictwem 8-stopniowego automatu.Od 0 do 100 km/h SUV rozpędza się w 6,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 230 KM.

Jaguar F-Pace 400 Sport napędza silnik benzynowy, który generuje 400 KM mocy i 550 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Osiągi tej wersji są lepsze od 300 Sport. Auto od 0 do 100 km/h rozpędza się w 5,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 250 km/h.

Jaguar F-Pace Sport jest standardowo wyposażony w adaptacyjne zawieszenie, pakiet stylistyczny Black z 21-calowymi felgami, szklany dach, skórzaną tapicerkę Windsor i rozbudowane multimedia Pivi Pro.

Jaguar F-Pace Sport
Jaguar F-Pace Sport, fot. materiały prasowe / Jaguar

Samochód jest już dostępny w Wielkiej Brytanii. Niebawem powinien pojawić się także na pozostałych rynkach w Europie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze