Iza i Adam Małyszowie w rajdzie RMF Morocco Challenge

Najsympatyczniejszy skoczek narciarski zainteresował swoją żonę rajdami samochodowymi. Małżeństwo Małyszów wystąpi w marokańskim rajdzie RMF.

RMF Morocco Challenge to już trzecia edycja rajdu obejmującego ponad 2,5 tysiąca kilometrów trasy i 7 dni zmagań z trudnym terenem. Uczestnicy będą musieli pokonać słone jeziora, wydmy, skały i wapienny pył fesz-fesz. Pomimo wymagających warunków rajd staje się popularny nie tylko w gronie profesjonalnych kierowców, a także wśród polskich gwiazd. Uczestnikami będą między innymi Piotr Zelt, Anna Dereszowska czy muzycy Blue Cafe oraz Iza i Adam Małyszowie. Na motocyklu wystąpi także nasza współpracowniczka, Joanna Modrzewska, za którą mocno trzymamy kciuki.

Auta, które posłużą gwiazdom podczas wyścigu to trzy Mitsubishi Pajero, wyposażone w dieslowe silniki 3,2 litra o mocy 200 koni mechanicznych i charakteryzujące się świetnymi właściwościami w terenie. Jednak nie tylko terenówki Mitsubishi będzie można oglądac podczas marokańskiego rajdu – na trasach specjalnych zobaczymy motocykle, quady, a nawet ciężarówki.

 Przeczytaj tutaj o przygotowaniach Beaty Sadowskiej do rajdu w ciężarówce.

Tegoroczny rajd RMF Morocco będzie też okazją do bardziej aktualnego niż dotychczas śledzenia poczynań kierowców. W trakcie rajdu testowane będą nowe aplikacje, dzięki którym możemy obserwować ich przejazdy w czasie rzeczywistym. Gotowe wersje na smartfony i tablety będą dostępne na czas kolejnego rajdu Dakar dla RMF Caroline Team.

Adam Małysz bardzo pozytywnie wypowiada się o rajdowych umiejętnościach swojej żony. Nam pozostaje tylko zazdrościć tak wspaniałego męża. Aktualne informacje o postępach drużyn dostępne są na oficjalnej stronie www.RMFMoroccoChallenge.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze