„It’s a German”, czyli Claudia Schiffer za kierownicą Opla

Supermodelka Claudia Schiffer została twarzą europejskiej kampanii reklamowej marki Opel, promującej modele Astra, Meriva, Mokka i Zafira Tourer pod hasłem „It’s a German”.

Claudia Schiffer jest ambasadorką marki Opel w Europie i jako jeden z najlepiej znanych niemieckich „produktów” eksportowych wnosi do kampanii swój wyjątkowy urok osobisty i szyk. W swojej nowej roli, jako niemiecka twarz Opla w Europie, Claudia odnalazła się równie doskonale, jak na światowych wybiegach, na których od 25 lat prezentuje olśniewające kreacje.

Kampanię reklamową rozpoczęto na początku lutego w całej Europie z wyjątkiem Niemiec, rodzimego rynku Opla, oraz Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedawane są samochody Vauxhall, siostrzanej marki Opla.

– Claudia to prawdziwa niemiecka ikona o międzynarodowej sławie, która w pełni identyfikuje się z wartościami naszej marki – powiedziała Tina Müller, dyrektor ds. marketingu w firmie Opel. – Reakcja odbiorców na styl i humor tych reklam telewizyjnych przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Obecnie z przyjemnością udostępniamy je widzom na całym świecie.

Źródło: Opel, Mototarget

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze