motocaina.pl logo

II edycja Motośnieżki w Bytomiu!

16 listopada 2010
Dla większości motocyklistów grudzień to koniec sezonu na jazdę, jednak w wielu z nas tli się iskra sezonu i mamy ochotę podczas mroźnych dni poczuć klimat zlotów, które odbywały się z sezonie letnim.


fot. www.motografika.pl

4 grudnia 2010 o godz. 18:00 w Club Hous Invaders MC w Bytomiu przy ulicy Brzezińskiej 27 rozpocznie się II edycja imprezy MOTOŚNIEŻKA. Impreza ma charakter charytatywny. Całkowity zysk zostanie przekazany dla Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, z przeznaczeniem na leczenie Lenki Ziółkowskiej.

Tym razem pomogą dziewczynce cierpiącej na bardzo rzadką chorobę - zespół Cantrella.  Po urodzeniu  stwierdzono u niej rozszczep nosa ze spłaszczoną nasadą, rozszczep wargi górnej, anomalię prawej małżowiny usznej, anomalię stopy prawej i podudzia, brak gałek ocznych, oraz wiele innych drobnych wad. Lenka okazała się bardzo dzielną dziewczynką i pomimo wielu przeciwności losu udało się jej utrzymać przy życiu.

Cały zysk z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Lenki Ziółkowskiej.

fot. www.pomozlence.pl

Dziś po wielu operacjach staje się coraz bardziej radosna i żywotna. Lena bardzo szybko pokonuje liczne trudności, zadziwiając przy tym lekarzy swoją determinacją i chęcią życia. Czeka ją jeszcze długa droga, wiele operacji i zabiegów, podczas których Lenka będzie wymagała intensywnej rehabilitacji. Wszystko po to aby mogła, jak każdy z nas, czerpać z życia to, czego tylko zapragnie, być może będzie to kiedyś jazda motocyklem.

Więcej informacji dotyczących pomocy Lence przez motocyklistów, oraz o niej samej można znaleźć na stronach www.ewo.org.pl , www.pomozlence.pl

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników Motośnieżki?

- koncerty

- licytacje

- zbiórka pieniędzy

- konkursy z nagrodami

- wystawa rysunków motocykli

- stanowisko ze strawą dla ciała

- gorąca niespodzianka dla dorosłych.

 

Kto zagra?

- Heartsgarage

- Flyhorse

- Siegfried

- Beerhead

Poniższy link opisuje zeszłoroczną, I edycję imprezy - wówczas pod nazwą MOTOZASPA: http://www.motocaina.pl/MotoZaspa_w_Katowicach,3,906,3257,1.html


PROGRAM IMPREZY:

18:00 - 19:00 Start imprezy(dobry nastrój wprowadzany przez Dj'a. Mowa organizatorów, przedstawienie idei koncertu, otwarcie wystawy rysunków motocykli Elizy Flaszewskiej)

19:00 - 19:45 Występ zespołu Heartsgarage

19:45 - 20:00 Taniec brzucha

20:00 - 20:45 Występ zespołu Fly Horse

20:45 - 21:00 Konkurs

21:00 - 21:30 Stunter (pokazy motocyklowe)

21:30 - 22:15 Występ zespołu SiegFried

22:15 - 22:45 Licytacje

22:45 - 24:00 Występ zespołu Beerhead

24:00 - 2:00 Dj prezentujący największe hity rockowe lat 70-tych i 80-tych

2:00 - Zakończenie imprezy

 


fot. Motocaina.pl

 

Cegiełka 1 zł (możliwość wrzucenia większej kwoty)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje