II edycja Motośnieżki w Bytomiu!

Dla większości motocyklistów grudzień to koniec sezonu na jazdę, jednak w wielu z nas tli się iskra sezonu i mamy ochotę podczas mroźnych dni poczuć klimat zlotów, które odbywały się z sezonie letnim.


fot. www.motografika.pl

4 grudnia 2010 o godz. 18:00 w Club Hous Invaders MC w Bytomiu przy ulicy Brzezińskiej 27 rozpocznie się II edycja imprezy MOTOŚNIEŻKA. Impreza ma charakter charytatywny. Całkowity zysk zostanie przekazany dla Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, z przeznaczeniem na leczenie Lenki Ziółkowskiej.

Tym razem pomogą dziewczynce cierpiącej na bardzo rzadką chorobę - zespół Cantrella.  Po urodzeniu  stwierdzono u niej rozszczep nosa ze spłaszczoną nasadą, rozszczep wargi górnej, anomalię prawej małżowiny usznej, anomalię stopy prawej i podudzia, brak gałek ocznych, oraz wiele innych drobnych wad. Lenka okazała się bardzo dzielną dziewczynką i pomimo wielu przeciwności losu udało się jej utrzymać przy życiu.

Cały zysk z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Lenki Ziółkowskiej.

fot. www.pomozlence.pl

Dziś po wielu operacjach staje się coraz bardziej radosna i żywotna. Lena bardzo szybko pokonuje liczne trudności, zadziwiając przy tym lekarzy swoją determinacją i chęcią życia. Czeka ją jeszcze długa droga, wiele operacji i zabiegów, podczas których Lenka będzie wymagała intensywnej rehabilitacji. Wszystko po to aby mogła, jak każdy z nas, czerpać z życia to, czego tylko zapragnie, być może będzie to kiedyś jazda motocyklem.

Więcej informacji dotyczących pomocy Lence przez motocyklistów, oraz o niej samej można znaleźć na stronach www.ewo.org.pl , www.pomozlence.pl

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników Motośnieżki?

- koncerty

- licytacje

- zbiórka pieniędzy

- konkursy z nagrodami

- wystawa rysunków motocykli

- stanowisko ze strawą dla ciała

- gorąca niespodzianka dla dorosłych.

 

Kto zagra?

- Heartsgarage

- Flyhorse

- Siegfried

- Beerhead

Poniższy link opisuje zeszłoroczną, I edycję imprezy - wówczas pod nazwą MOTOZASPA: http://www.motocaina.pl/MotoZaspa_w_Katowicach,3,906,3257,1.html


PROGRAM IMPREZY:

18:00 - 19:00 Start imprezy(dobry nastrój wprowadzany przez Dj'a. Mowa organizatorów, przedstawienie idei koncertu, otwarcie wystawy rysunków motocykli Elizy Flaszewskiej)

19:00 - 19:45 Występ zespołu Heartsgarage

19:45 - 20:00 Taniec brzucha

20:00 - 20:45 Występ zespołu Fly Horse

20:45 - 21:00 Konkurs

21:00 - 21:30 Stunter (pokazy motocyklowe)

21:30 - 22:15 Występ zespołu SiegFried

22:15 - 22:45 Licytacje

22:45 - 24:00 Występ zespołu Beerhead

24:00 - 2:00 Dj prezentujący największe hity rockowe lat 70-tych i 80-tych

2:00 - Zakończenie imprezy

 


fot. Motocaina.pl

 

Cegiełka 1 zł (możliwość wrzucenia większej kwoty)

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.