MotoZaspa w Katowicach
Jesteś z Katowic? Młoda motocyklistka organizuje tam dziś ciekawą imprezę motocyklową. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji i świetny koncert.
![]() |
fot. organizatorka
|
4. grudnia 2009 w Katowickim klubie Korba, przy ulicy Złotej 1 odbędzie się impreza pod nazwą Moto Zaspa. Jest to inicjatywa młodej motocyklistki skierowana zarówno dla tych, którzy zamierzają jeździć całą zimę jak i dla tych, którzy motocykle odstawili już do garażów.
Jak mówi organizatorka, podczas zimowych miesięcy, kiedy dopieszczamy swoje sprzęty, nie należy zapominać o samym sobie. Dlatego właśnie powstała Moto Zaspa. To pierwsza edycja imprezy, na której będzie można spotkać się w gronie znajomych i porozmawiać o planach na kolejny sezon. Nie zabraknie też atrakcji przygotowanych przez organizatora, między innymi: Koncert grupy Rockomotiv – zwycięzców 7. edycji festiwalu im. Ryśka Riedla „Ku przestrodze”, a także licytacja ufundowanego przez N’YOY Moto kasku NZI VITESSE II, konkursy i około 23:00 występ show girl.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: