Karolina Chojnacka

Hyundai wprowadza Charge myHyundai. Kierowcy zelektryfikowanych modeli będą zadowoleni

Kierowcy zelektryfikowanych modeli będą mieć dostęp do ponad 600 punktów ładowania w Polsce i 280 000 w 29 krajach Europy.

Hyundai Motor Poland uruchomił Charge myHyundai – usługę ładowania, która oferuje kierowcom samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in marki Hyundai dostęp do ponad 600 punktów ładowania w Polsce i 280 000 w 29 krajach Europy. Kierowcy w ramach usługi Charge myHyundai otrzymają między innymi dostęp do sieci ładowarek o dużej mocy – Ionity. Od niedawna również w Polsce kierowcy mogą skorzystać z ultraszybkich ładowarek o mocy 350kW sieci Ionity.

Charge myHyundai – usługa ładowania samochodów elektrycznych

Aplikację Charge myHyundai można pobrać na urządzenia z zainstalowanym systemem iOS lub Android. Aplikacja umożliwia planowanie trasy, aby pomóc użytkownikom łatwo znaleźć stacje ładowania w miejscu docelowym lub na każdym etapie pokonywanej trasy. Użytkownicy mają dostęp do informacji o cenach w punktach ładowania oraz otrzymują przejrzystą funkcję płatności, a także jeden miesięczny rachunek – zamiast kilku pojedynczych rachunków od wielu dostawców.

Hyundai wprowadza Charge myHyundai – usługę ładowania samochodów elektrycznych
Hyundai wprowadza Charge myHyundai – usługę ładowania samochodów elektrycznych, fot. materiały prasowe / Hyundai

Korzystający z Charge myHyundai mogą również uzyskać dostęp do sieci ładowania za pomocą jednej karty. Po rejestracji właściciele otrzymują kartę, którą mogą wykorzystać do uruchomienia procesu ładowania. W przypadku niektórych punktów, ładowanie można rozpocząć bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Charge myHyundai można również używać w połączeniu z usługą Bluelink. System łączy kierowców z samochodami za pośrednictwem smartfonów z zainstalowaną aplikacją. W przypadku właścicieli samochodów elektrycznych, jednoczesne działanie obu usług obejmuje możliwość zdalnego ładowania pojazdów, sprawdzenia stanu akumulatora, ustawienia harmonogramu ładowania oraz uruchomienia klimatyzacji samochodu przed wyruszeniem w podróż w celu ogrzania lub schłodzenia wnętrza.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze