Hyundai ix35 kobiecym samochodem roku 2010!

Właśnie zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na kobiecy samochód roku 2010. Tym razem bezapelacyjnym zwycięzcą został koreański SUV - Hyundai ix35.

Najlepszy stosunek jakości do ceny – Hyundai ix35
fot. Hyundai

Kobiecy Samochód Roku to odbywający się w RPA konkurs, w którym na najlepszy samochód głosują same kobiety. Plebiscyt organizowany przez magazyn „Women On Wheels”, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. W tym roku zebrano 3500 głosów, które w połączeniu z oceną jury pozwoliły wyłonić zwycięzców siedmiu kategorii. Oto lista zwycięzców:

Najlepszy kabriolet – Volvo C70

Najlepsze kombi – Audi A4 Avant

Najlepszy samochód ekologiczny –  Honda CR-Z

Najlepszy hatchback – Citroen C3

Najlepszy samochód sportowy – Citroen DS3

Najlepszy sedan – Honda Civic

Najlepszy SUV – Hyundai ix35

Tym razem tytuł kobiecego samochodu roku otrzymał koreański suv.
fot. Women On Wheels

Dodatkowo, spośród wszystkich zwycięzców poszczególnych kategorii został wyłoniony jeden samochód, który miał by oferować najlepszy stosunek ceny do wartości – tym razem zwyciężył Hyundai ix35, którego w Polsce można kupić już za 67.400 złotych. I rzeczywiście, samochód cieszy się w naszym kraju dużym powodzeniem, a wyniki sprzedaży przekroczyły oczekiwania producenta. Czyżby większość nabywców tego SUV-a była więc płci żeńskiej?

Warto zaznaczyć, że  odbywający się po raz czwarty plebiscyt magazynu WOW, to nie jedyny konkurs, w którym wyłaniany jest kobiecy samochód – równie dobrze znany jest konkurs Women’s Car of The Year. W tamtym roku tytuł ten zyskał Jaguar XF. Czekamy na tegoroczny werdykt.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze