Hyundai i30 od 50 tysięcy złotych

Odświeżona stylizacja nadwozia oraz program gwarancyjny 5-Year Triple Care mają umożliwić i30 zdobycie jeszcze wyższych pozycji w rankingach sprzedaży.

 

Hyundai i30
fot. Hyundai

Hyundai i30, którego światowa premiera podczas ostatnich targów we Frankfurcie wywołała ogromne zainteresowanie, to rodzinny hatchback – kontynuacja zapoczątkowanego przez model ix35 ładnej dla oka stylizacji nadwozi. Zmodernizowany model wyglądem jest bardzo zbliżony do wprowadzonego niedawno do sprzedaży większego i40. Samochód dostępny będzie do wyboru z trzema silnikami benzynowymi i trzema wysokoprężnymi o mocy od 90 do 135 KM.

Korzystając z systemu Flex Steer, kierowca może dostosować siłę wspomagania kierownicy do aktualnych warunków jazdy, wybierając odpowiedni tryb pracy Comfort, Normal i Sport. Wygodę obsługi ma zapewniać zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD (typu Supervision Cluster) obecny także w modelu i40 czy system nawigacji wyświetlany na 7-calowym dotykowym ekranie.Ponadto znajdziemy tu dwustrefową klimatyzację oraz panoramiczny dach.

Warte wspomnienia elementy zewnętrzne w nowym i30 to adaptacyjne reflektory ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów oraz światła do jazdy dziennej LED dostępne już w wersji standardowej.

i30 będzie oferowany w sześciu wersjach wyposażeniowych. Ceny samochodu zaczynają się od 50 900 zlotychza wersję podstawową Base, z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 100 KM.

 

fot. Hyundai

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze