Hulajnogami na czerwonym świetle? Czemu nie! Ale jednego z nich spotkała kara

Najwyraźniej ignorowanie przepisów przez użytkowników hulajnóg ma charakter międzynarodowy, co możecie zobaczyć na tym nagraniu z dość satysfakcjonującym zakończeniem. Oczywiście nie satysfakcjonującym dla mężczyzny na hulajnodze.

Zdarzenie miało miejsce na Węgrzech, a zarejestrowała je kamera zamontowana w taksówce. Samochód stał na czerwonym świetle, kiedy nagle przejechało koło niego dwóch mężczyzn na hulajnogach i nie zważając na sygnalizację, wjechało na skrzyżowanie. Całe szczęście, że nie nadjechało żadne auto, bo mogłoby dojść do tragedii.

Hulajnogista został potrącony na przejściu. Tylko z czyjej winy?

Tuż za nimi jechał ich znajomy, który też nie rozróżniał kolorów, ale on zrobił coś dziwnego. Zniosło go trochę w prawo, więc skręcił w lewo i nagle jego hulajnoga stanęła na przednim kole, zupełnie jakby z całej siły nacisnął hamulec i zablokował je. Może to, niegroźne na szczęście zdarzenie, będzie dla niego nauczką.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Kibicuję policji- jak ktoś tępy chodzi po ulicy i krzyczy że chce zabijać swoje dziecko to trzeba kogoś takiego jak nie gazem to pałą. Ale może faktycznie lepiej żeby głupi nie płodził kolejnego głupka…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

dałbym mu taki mandat żeby idiota pamiętał

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Niestety, każdym rodzajem pojazdu jeździ wielu takich, co przepisy mają w d… Gdybym codziennie opisywał idotow, wyprzedzających sznury samochodów na podwójnej ciągłej, pędzących pod dwie setki na wjeździe na teren, czy nawet radośnie zastawiających wyjazdy z dróg, to bym nie miał czasu na jeżdżenie, tylko bym pisał i pisał…. Może jakby policja zajęła się patrolowaniem ulic, a nie gazowaniem strajków, to by było lepiej?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

powinień podać miasto do sądu za nierówne drogi

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

ojej jakież straszne przewinienie stulejarzu dziennikarski łezki obetrzeć z buźki?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze