Hulajnogami na czerwonym świetle? Czemu nie! Ale jednego z nich spotkała kara

Hulajnogami na czerwonym świetle? Czemu nie! Ale jednego z nich spotkała kara

23 października 2020
1
4
Najwyraźniej ignorowanie przepisów przez użytkowników hulajnóg ma charakter międzynarodowy, co możecie zobaczyć na tym nagraniu z dość satysfakcjonującym zakończeniem. Oczywiście nie satysfakcjonującym dla mężczyzny na hulajnodze.

Zdarzenie miało miejsce na Węgrzech, a zarejestrowała je kamera zamontowana w taksówce. Samochód stał na czerwonym świetle, kiedy nagle przejechało koło niego dwóch mężczyzn na hulajnogach i nie zważając na sygnalizację, wjechało na skrzyżowanie. Całe szczęście, że nie nadjechało żadne auto, bo mogłoby dojść do tragedii.

Hulajnogista został potrącony na przejściu. Tylko z czyjej winy?

Tuż za nimi jechał ich znajomy, który też nie rozróżniał kolorów, ale on zrobił coś dziwnego. Zniosło go trochę w prawo, więc skręcił w lewo i nagle jego hulajnoga stanęła na przednim kole, zupełnie jakby z całej siły nacisnął hamulec i zablokował je. Może to, niegroźne na szczęście zdarzenie, będzie dla niego nauczką.

Komentarze

iza
26 października 2020 11:03
powinień podać miasto do sądu za nierówne drogi
Adi
03 grudnia 2020 22:44
dałbym mu taki mandat żeby idiota pamiętał
Noe
05 grudnia 2020 09:11
Niestety, każdym rodzajem pojazdu jeździ wielu takich, co przepisy mają w d... Gdybym codziennie opisywał idotow, wyprzedzających sznury samochodów na podwójnej ciągłej, pędzących pod dwie setki na wjeździe na teren, czy nawet radośnie zastawiających wyjazdy z dróg, to bym nie miał czasu na jeżdżenie, tylko bym pisał i pisał.... Może jakby policja zajęła się patrolowaniem ulic, a nie gazowaniem strajków, to by było lepiej?
Ja > Noe
09 grudnia 2020 22:57
Kibicuję policji- jak ktoś tępy chodzi po ulicy i krzyczy że chce zabijać swoje dziecko to trzeba kogoś takiego jak nie gazem to pałą. Ale może faktycznie lepiej żeby głupi nie płodził kolejnego głupka...