Honda stawia na prąd i zapowiada trzy nowe modele. Każdy z nich to SUV

Honda zapowiada trzy nowe zelektryfikowane modele, które pojawią się w Europie już w 2023 roku.

Zaprezentowana w środę, 23 marca 2022 roku, Honda Civic e:HEV stanowi uwieńczenie zobowiązania japońskiej marki, zakładającego zelektryfikowanie do końca 2022 roku europejskiej gamy głównych modeli. Ale na tym nie koniec…

Honda zapowiada trzy nowe zelektryfikowane modele, które pojawią się w Europie już w 2023 roku. Wśród nowości znajdą się: w pełni elektryczny SUV segmentu B, zaprezentowany jako prototyp e:Ny1; SUV segmentu C, napędzany pełną hybrydą oraz nowy model CR-V, który po raz pierwszy w Europie będzie dostępny zarówno jako pełna hybryda, jak i z napędem hybrydowym typu plug-in.

Honda stawia na prąd i zapowiada trzy nowe modele
Honda stawia na prąd i zapowiada trzy nowe modele, fot. materiały prasowe / Honda

Akumulatorowy pojazd elektryczny e:Ny1, który pojawi się na rynku w 2023 roku, będzie stanowił centralny element przyszłej linii produktów Hondy. Kompaktowy SUV ma stanowić doskonałą propozycję dla rodzin poszukujących swojego pierwszego, w pełni elektrycznego samochodu.

Honda zobowiązała się do osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku oraz zaprzestania sprzedaży pojazdów z silnikami spalinowymi do 2040 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze