Honda Accord może być Veyronem

Fantazja ludzi nie zna granic. Szczególnie w kwestii przerabiania samochodów. Pewien przywódca duchowy z Indii postanowił przerobić swoją Hondę Accord na coś, co powinno przypominać Bugatti Veyron.

Ten bardzo nietuzinkowy samochód należy do człowieka o nazwisku Sant Gurmeet Ram Rahim Singh Insan, który jest przywódcą duchowym pewnej indyjskiej organizacji, a także mówcą i aktorem. Jednak jego największą pasją jest modyfikowanie samochodów.

Efekt jego ostatnich prac można było podziwiać z pełnym zaskoczeniem podczas jednej z imprez typu Cars & Coffee, która odbyła się w Indiach. Pod dwukolorową karoserią w kolorze żółto-zielonym skrywa się Honda Accord sprzed kilku dobrych lat.

Wnętrze samochodu zostało pozbawione tylnej kanapy. Zupełnie jak w oryginale. I na tym chyba kończą się podobieństwa. Kolorystyka tapicerki i plastików nawiązuje do wyglądu zewnętrznego. Na szczęście przez przyciemnione szyby niewiele widać tego, co we wnętrzu. Samochód został wyposażony w takie luksusy jak kamera cofania, sterowanie systemem audio w kierownicy czy skórzana tapicerka. 

Pod maską pracuje silnik V6 o pojemności 3,5 litra. Jednostkę połączono z automatyczną skrzynią biegów. Twórca samochodu nie ujawnił osiągów. Patrząc na ten samochód trzeba przyznać, że większe wrażenie robi gdy stoi w miejscu. No i ten niezwykle gustowny grill w kształcie serca…

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze