Helen Mirren wystąpi w "Szybkich i Wściekłych 8"

Helen Mirren wystąpi w "Szybkich i Wściekłych 8"

16 czerwca 2016
Kilka lat temu Helen Mirren wyznała w mediach, że chętnie wystąpiłaby w jednej z części sagi "Szybcy i Wściekli 8". Teraz jej życzenie się spełniło. Utytułowana aktorka dołączyła właśnie do ekipy.

Helen Mirren dopięła w końcu swego. Aktorka, która zdobyła Oskara za rolę Elżbiety II w filmie "Królowa" dołączy do obsady wśród której znajdują się tacy aktorzy jak Dwayne "The Rock" Johnson, Vin Diesel czy Jason Statham. Powód, dla którego chciała wystąpić w tej produkcji jest prosty, chciała po prostu jeździć. 

W wywiadzie dla magazynu Elle stwierdziła, że od zawsze lubiła prowadzić samochód, a swój udział w "Szybkich i Wściekłych 8" potwierdziła dopiero, gdy zobaczyła scenariusz i były tam sceny w których kieruje autem. Nawet w filmie "Królowa" znajdziemy sceny, w których Helen Mirren jedzie Land Roverem po szkockiej wiosce. Okazuje się, że aktorka nie odmawia występowania za kółkiem nawet gdy w grę wchodzą sceny ocierające się o kaskaderstwo. 

Informację potwierdził producent filmu przy pomocy konta na Twitterze. Mirren nie zdradziła jeszcze, jaką rolę obejmie w kolejnej części sagi, która jest planowana na kwiecień 2017 roku. Według informacji, które pojawiły się w sieci, zagra byłą agentkę CIA o imieniu Magdalena.

To kolejna żeńska rola w tym filmie. Kilka tygodni temu do ekipy dołączyła Charlize Theron. Zatem w obsadzie najnowszej roli znajdą się już dwie Oskarowe aktorki.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!