Charlize Theron w obsadzie "Szybcy i Wściekli 8"

Charlize Theron w obsadzie "Szybcy i Wściekli 8"

08 kwietnia 2016
Zdjęcia do ósmej części serii "Szybcy i Wściekli" ruszą już niebawem, a w najnowszej produkcji pojawi się Charlize Theron. Prawdopodobnie przypadnie jej rola czarnego charakteru.

Nazwisko Charlize Theron pojawiało się już od jakiegoś czasu w kontekście "Szybkich i Wściekłych". Znana aktorka odwlekała jednak ostateczną decyzję, uzależniając ją od finalnej wersji scenariusza napisanego przez Chrisa Morgana. Wygląda na to, że zaakceptowała pomysł, ponieważ właśnie oficjalnie dołączono ją do obsady filmu.

Ósma część sagi "Szybcy i Wściekli" będzie gotowa dopiero w połowie przyszłego roku. Pierwsze zdjęcia ruszą latem tego roku. Obsada filmu robi się coraz bardziej imponująca. Pojawią się w niej takie nazwiska jak  Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Elsa Pataky i Lucas Black.

Charlize Theron w "Szybcy i Wściekli 8" zagra czarny charakter. Więcej o jej roli dowiemy się za kilka miesięcy. Reżyserem ósmej części będzie F. Gary Gray, który wcześniej pracował z Theron przy filmie "Włoska robota".

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!