Heidi Andersson prezentuje kolekcję ubrań Volvo Trucks

Co ma wspólnego 9-krotna mistrzyni świata w arm wrestlingu, czyli siłowaniu na rękę, Heidi Andersson z Volvo Trucks? Ano zawiązała właśnię współpracę mającą promować kolekcję ubrań  inspirowaną nowym modelem samochodu ciężarowego do zadań budowlanych Volvo FMX oraz programu treninowego dla kierowców ciężarówek.

Koszulka z nowej kolekcji Volvo FMX
fot. Volvo Trucks

– Nasza najnowsza kolekcja ubrań inspirowana jest nowym Volvo FMX – jednym z najwytrzymalszych budowlanych samochodów ciężarowych świata, o niewobrażalnej sile, wytrzymałości i konstrukcji technicznej najwyższej, światowej klasy. Wszystkie te cechy uosabia również Heidi Andersson – mówi Åsa Theleen, Brand & Marketing Communications Manager for Merchandise w Volvo Trucks.

Premiera na wystawie Comtrans w Moskwie
Nowa kolekcja nazwana“Volvo Trucks Driver Gear – FMX” jest dostępna na internetowej stronie sklepu Volvo Trucks począwszy od dnia 9 września, a pierwsza publiczna prezentacja ma miejsce podczas wystawy pojazdów użytkowych Comtrans w Moskwie w dniach 9-14 września, gdzie obecna jest też sama Heidi Andersson. Volvo FMX jest jednym z głównych punktów wystawy w Moskwie. Samochód, po raz pierwszy zaprezentowany wiosną tego roku, stworzony został specjalnie do realizacji najcięższych zadań budowlanych.

Wskazówki treningowe  Heidi Andersson
Jedną z części wspólnego projektu Heidi Andersson i Volvo Trucks było opracowanie specjalnego programu treningowego.

– Wiemy doskonale, iż wielu kierowców samochodów ciężarowych ma problem ze znalezieniem odpowiedniego czasu i miejsca na ćwiczenia fizyczne. Dlatego wraz z Heidi pracujemy nad stworzeniem prostego zestawu treningowego, który ułatwi aktywność fizyczną każdego dnia wszystkim zainteresowanym – wyjaśnia Åsa Theleen.

Heidi Andersson – dziewięciokrotna Mistrzyni Świata w arm wrestlingu – siłowaniu na rękę.

Wiek: 33 lata.

Miejsce urodzenia: Ensamheten, Szwecja.

Waga/wzrost: 65 kg/170 cm.

Osiągnięcia: Dziewięciokrotna złota medalistka Mistrzostw Świata, pięciokrotna srebrna i trzykrotna brązowa. Podwójna srebrna medalistka Mistrzostw Europy.

Kilka faktów o arm wrestling – siłowaniu na rękę

Pierwsze zawody zorganizowane zostały w 1952 roku w Kaliforni. Pierwsze Mistrzostwa Świata odbyły się w roku 1992 i od tego czsu odbywają się corocznie. W trakcie zawodów, uczestnicy kładą łokcie na stole i chwytają swoje dłonie. Pierwsza osoba która położy dłoń przeciwnika na stole wygrywa. Uczestnicy rywalizują w różnych kategoriach wagowych. Kobiety mierzą się z kobietami, a mężczyźni z mężczyznami.

Link do sklepu internetowego: www.store.volvotrucks.com/fmx

Heidi Andersson – dziewięciokrotna Mistrzyni Świata w arm wrestlingu – siłowaniu na rękę
fot. Volvo Trucks

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze